Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

Duna Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 13/1 30-701 Kraków

Pojemność 1szt.
Postać Urządzenie
Dostępność

Spis treści:

Czyścik do aspiratora Katarek Plus 1 sztuka Wskazania

Czyścik przeznaczony jest do czyszczenia wężyka aspiratora KATAREK PLUS. Posiada ergonomiczny niebieski uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego oraz najwyższej jakości włosie, które z łatwością poradzi sobie z osadem w nim nagromadzonym.
Czyścik jest dedykowany tylko do aspiratora KATAREK PLUS i nie nadaje się do aspiratora KATAREK, z uwagi na ich odmienną budowę.
 
Wymiary: 420 x 14 x 9 mm

Kategoria

Mama i dziecko

Postać

Stosowanie

Czyścik przeznaczony jest do czyszczenia wężyka aspiratora KATAREK PLUS. Posiada ergonomiczny niebieski uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego oraz najwyższej jakości włosie, które z łatwością poradzi sobie z osadem w nim nagromadzonym. Czyścik jest dedykowany tylko do aspiratora KATAREK PLUS i nie nadaje się do aspiratora KATAREK, z uwagi na ich odmienną budowę.   Wymiary: 420 x 14 x 9 mm

Małgosia
W aptece internetowej razem z aspiratorem katarek plus kupiłam czyścik do aspiratora katarek plus. Produkt ten posiada ergonomiczny niebieski uchwyt, który wykonany jest z tworzywa sztucznego oraz najwyższej jakości włosia. Czyścik przeznaczony jest do czyszczenia wężyka aspiratora KATAREK PLUS, z łatwością poradzi sobie z osadem w nim nagromadzonym. Jak dla mnie jest to produkt niezbędny;)

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.