Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Curasept
Adres


Pojemność 30ml
Postać Żel
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Curasept periodontologiczny żel ściągający 30 ml Wskazania

Jest szczególnie wskazana w przypadkach:

  • Delikatnych dziąseł łatwo krwawiących
  • Podrażnień i zaczerwienienia błony śluzowej i dziąseł
  • Podrażnień języka
  • Podrażnień spowodowanych przez twarde, pikantne lub gorące jedzenie

Curasept periodontologiczny żel ściągający 30 ml Działanie

Dzięki obecności PVP-VA, żel tworzy warstwę ochronną na dziąsłach wspomagając regenerację, łagodzi również objawy podrażnień błony śluzowej jamy ustnej. 

SYSTEM ADS Specjalna formuła ADS zawarta w produktach CURASEPT znacznie zmniejsza możliwość pojawienia się przebarwień na zębach i śluzówce.

Curasept periodontologiczny żel ściągający 30 ml Dawkowanie

Nanieść niewielką ilość żelu na zmienione chorobowo miejsce palcem lub delikatnie za pomocą miękkiej szczoteczki. Nie płukać. W przestrzeniach międzyzębowych żel nakładać za pomocą szczoteczek międzyzębowych o odpowiednich rozmiarach. W przypadku wystąpienia reakcji nadwrażliwości należy skonsultować się z lekarzem.

Kategoria

Higiena jamy ustnej

Producent

Postać

Stosowanie

Jest szczególnie wskazana w przypadkach: Delikatnych dziąseł łatwo krwawiących Podrażnień i zaczerwienienia błony śluzowej i dziąseł Podrażnień języka Podrażnień spowodowanych przez twarde, pikantne lub gorące jedzenie

Działanie

Dzięki obecności PVP-VA, żel tworzy warstwę ochronną na dziąsłach wspomagając regenerację, łagodzi również objawy podrażnień błony śluzowej jamy ustnej.  SYSTEM ADS Specjalna formuła ADS zawarta w produktach CURASEPT znacznie zmniejsza możliwość pojawienia się przebarwień na zębach i śluzówce.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.