Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Merck Polska
Adres


Pojemność 56 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Concor Cor 5 5mg tabletki powlekane 56 sztuk Skład

Jedna tabletka powlekana zawiera 5 mg bisoprololu fumaranu.


Concor Cor 5 5mg tabletki powlekane 56 sztuk Wskazania

Leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca z zaburzoną czynnością skurczową lewej komory.

Concor Cor 5 5mg tabletki powlekane 56 sztuk Działanie

Jest to preparat, po podaniu którego następuje zmniejszenie częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu oraz obniżenie ciśnienia tętniczego.

Concor Cor 5 5mg tabletki powlekane 56 sztuk Dawkowanie

Lek należy przyjmować doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz. Tabletki należy zażywać rano, podczas lub po śniadaniu. Należy je połknąć w całości, wraz z pewną ilością płynu. Nie należy ich ssać.

Concor Cor 5 5mg tabletki powlekane 56 sztuk Przeciwwskazania

Nie należy stosować preparatu jeżeli chory wykazuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Do pozostałych przeciwwskazań należy:  ostra niewydolność serca, wstrząs kardiogenny, zespół chorego węzła zatokowego, kwasica metaboliczna, blok przedsionkowo-komorowy II lub III stopnia u chorych bez stymulatora serca, blok węzłowo-przedsionkowy, bradykardia (częstotliwość rytmu serca mniejsza niż 60 uderzeń na minutę przed rozpoczęciem leczenia), niedociśnienie tętnicze (ciśnienie skurczowe poniżej 100 mmHg), ciężka astma oskrzelowa lub ciężka POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), zaawansowane stadium choroby zarostowej tętnic obwodowych lub zespołu Raynauda, nieleczony guz chromochłonny nadnerczy. Preparatu nie wolno stosować w ciąży o ile w opinii lekarza nie jest to bezwzględnie konieczne (bisoprolol może mieć szkodliwy wpływ na przebieg ciąży, rozwój płodu i noworodka). Preparat jest przeciwwskazany w okresie karmienia piersią.

Concor Cor 5 5mg tabletki powlekane 56 sztuk Dodatkowe

Podczas fazy dostosowania dawki zaleca się ścisłe monitorowanie parametrów życiowych (częstość rytmu serca, ciśnienie krwi) i objawów pogorszenia niewydolności serca. 

Kategoria

Zdrowie

Producent

Stosowanie

Leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca z zaburzoną czynnością skurczową lewej komory.

Działanie

Jest to preparat, po podaniu którego następuje zmniejszenie częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu oraz obniżenie ciśnienia tętniczego.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.