zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 6

Adres


Pojemność 30szt. + 60szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Composita Mama DHA to skomponowany przez specjalistów produkt dla Ciebie i Twojego dziecka, którego składniki mają korzystny wpływ na ochronę, zdrowy rozwój i odporność już od pierwszych dni ciąży. Formuła rekomendowanych przez PTG witamin i minerałów o potwierdzonym działaniu, w wysoko przyswajalnych, aktywnych formach to nowoczesna opieka w okresie ciąży i karmienia piersią. 

Skład

Kapsułka różowa: tlenek magnezu (magnez); dwuwinian choliny (cholina);  diglicynian żelaza (żelazo);  żelatyna wieprzowo-wołowa; substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe   kwasów tłuszczowych); cholekalcyferol (witamina D); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); barwnik (candurin silver fine, czerwień allura); kwas foliowy: L-metylofolian wapnia, kwas pteroilomonoglutaminowy; jodek potasu (jod); metylokobalamina (witamina  B12)

Kapsułka przezroczysta DHA: oczyszczony olej rybi zawierający 50 % DHA i 10% EPA; żela- tyna wieprzowa; substancja utrzymująca wilgoć-glicerol

Wskazania

Composita Mama to suplement diety przeznaczony i rekomendowany dla kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

Działanie

Spożywanie DHA przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój mózgu oraz oczu u płodu i niemowląt karmionych piersią. Działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg DHA dziennie ponad zalecane dziennie spożycie kwasów tłuszczowych omega-3 dla dorosłych, tj.: 250 mg DHA i EPA.

Odpowiednia podaż folianów w czasie ciąży jest bardzo ważna. Złożone źródło folianów (aktywny folian + kwas foliowy wspiera utrzymanie ich prawidłowego poziomu w organizmie również u kobiet z wolniejszym metabolizmem kwasu foliowego. Niski poziom folianów jest czynnikiem ryzyka rozwoju wad cewy nerwowej u rozwijającego się płodu. Uzupełniające spożycie kwasu foliowego zwiększa poziom folianów przy codziennym spożyciu dawki wynoszącej 400 µg.

Witamina B12 wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych.

Wszystkie składniki MaxProtection (foliany, witamina B6 i B12 oraz cholina), przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

ActivCare: witamina D i żelazo odgrywają istotną rolę m.in. w procesie podziału komórek, a jod i magnez pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Wysoko przyswajalny i dobrze tolerowany chelat diglicynianu żelaza (Chella Fe) wraz z aktywnym folianem, kwasem foliwoym, B12 i B6 pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Dawkowanie

1kapsułka różowa i 2 kapsułki przezroczyste DHA w trakcie posiłku/ popić wodą.

Kategoria

Mama i dziecko

Postać

Stosowanie

Composita Mama to suplement diety przeznaczony i rekomendowany dla kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

Działanie

Spożywanie DHA przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój mózgu oraz oczu u płodu i niemowląt karmionych piersią. Działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg DHA dziennie ponad zalecane dziennie spożycie kwasów tłuszczowych omega-3 dla dorosłych, tj.: 250 mg DHA i EPA.Odpowiednia podaż folianów w czasie ciąży jest bardzo ważna. Złożone źródło folianów (aktywny folian + kwas foliowy wspiera utrzymanie ich prawidłowego poziomu w organizmie również u kobiet z wolniejszym metabolizmem kwasu foliowego. Niski poziom folianów jest czynnikiem ryzyka rozwoju wad cewy nerwowej u rozwijającego się płodu. Uzupełniające spożycie kwasu foliowego zwiększa poziom folianów przy codziennym spożyciu dawki wynoszącej 400 µg.Witamina B12 wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych.Wszystkie składniki MaxProtection (foliany, witamina B6 i B12 oraz cholina), przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny.ActivCare: witamina D i żelazo odgrywają istotną rolę m.in. w procesie podziału komórek, a jod i magnez pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.Wysoko przyswajalny i dobrze tolerowany chelat diglicynianu żelaza (Chella Fe) wraz z aktywnym folianem, kwasem foliwoym, B12 i B6 pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Agata
To już druga ciąża, w której biorę ten suplement i jeżeli będę w trzeciej to z pewnością, również na niego postawię. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych!

Agnieszka
Najlepszy suplement dla ciężarnych z jakim miałam do czynienia. Stosowałam go i ja, i moje koleżanki. Wszystkie byłyśmy zadowolone.

Małgorzata
Kupuje je dla siostry. Sama stosowałam i były ekstra. Mam nadzieję, że u niej tez się spiszą! Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych. Dzieciątko urodziło się zdrowe. Super.

Ela
Ten suplement brałam w ciąży ja, a teraz moja siostra. Nie zauważyłam nic niepożądanego. Mylę, że kupię go jeszcze kiedyś ponownie.

Krystyna
Jeżeli jesteście w ciąży i nie wiecie co wybrać, to na ten suplement na prawdę warto się zdecydować. Stosowałam i polecam gorąco każdej ciężarnej.

Sylwia
Używałam composita mama dha podczas ciąży. Obecnie karmię piersią i nadal go stosuje, biorąc pod uwagę dawkowanie jakie sugeruje ulotka. Produkt posiada wszystkie niezbędne składniki, służąc jako wsparcie podczas laktacji. Co więcej, po composita mama nie zaobserwowałam dyskomfortu ze strony żołądka. Cena korzysta ws. oferowany skład i ilość kapsułek. Serdecznie polecam

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.