product-image
Coldrex Junior C 300 mg + 5 mg + 20 mg 10 saszetek
16.88 zł
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo

Coldrex Junior C 300 mg + 5 mg + 20 mg 10 saszetek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
10szt.
Postać
Brak informacji


Dostępny

16.88 zł

Opis

Coldrex Junior C to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym oraz przeciwgorączkowym stosowany w przypadku pojawienia się  objawów przeziębienia i grypy u dzieci. Leczy krótkotrwałe infekcje wirusowe u dzieci w wieku 6-12 lat.  Zwalcza objawy przeziębienia i grypy u dzieci w wieku 6-12 lat. 

Zarówno objawy przeziębienia u dzieci, podobnie jak objawy grypy u dzieci, mogą przybierać bardzo różny charakter.   Do najczęściej powtarzających się objawów zalicza się: gorączkę, nieżyt nosa, bóle mięśniowo-stawowe, ból gardła i głowy, kaszel oraz dreszcze. 

Coldrex Junior C w saszetkach, dzięki unikatowemu połączeniu właściwości  paracetamolu, chlorowodorku fenylefryny oraz kwasu askorbowego,  zwalcza  objawy przeziębienia i grypy u dzieci.

Skład

Jedna saszetka zawiera: paracetamol (Paracetamolum) 300 mg, chlorowodorek fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum) 5 mg, kwas askorbowy (Acidum ascorbicum) 20 mg.

Dawkowanie

Coldrex C Junior to proszek to do sporządzania roztworu doustnego o smaku cytrynowym. Saszetkę na przeziębienie dla dzieci należy rozpuścić w gorącej wodzie, dokładnie wymieszać do rozpuszczenia wszystkich składników i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. W razie potrzeby można dodać zimnej wody lub dosłodzić.

1 saszetka produktu Coldrex Junior C, w razie konieczności po 4 godzinach dawkę można powtórzyć, do 4 razy na dobę.

Nie stosować częściej niż co 4 godziny ani nie więcej niż 4 saszetki na dobę.

Na objawy przeziębienia i grypy u dziecka należy stosować możliwie najniższą skuteczną dawkę leku. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 dni.

Działanie

Dzięki właściwościom paracetamolu, Coldrex Junior C,  zwalcza  gorączkę, bóle głowy i mięśni, a także niweluje dreszcze . 

Fenylefryna zmniejsza przekrwienia błony śluzowej nosa, udrożnia nos i zmniejsza uczucie nasilenia kataru. 

Zawarta w leku na przeziębienie dla dzieci witamina C uzupełnia niedobory, które mogą wystąpić na początku infekcji.

Wskazania

Coldrex C Junior wskazany jest do krótkotrwałego, objawowego leczenie grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem) u dzieci w wieku 6-12 lat

Przeciwwskazania

Leki na przeziębienie dla dzieci nie mogą być stosowane jednocześnie z innymi środkami zawierającymi paracetamol. Coldrex C Junior nie może być stosowany u dzieci wykazujących nadwrażliwość na paracetamol, fenylefrynę, kwas askorbowy oraz którekolwiek substancje pomocnicze zawarte w produkcie. Nie wolno przyjmować tego leku  w przypadku ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek.

Nie można przyjmować jednocześnie z produktami leczniczymi takimi jak: zydowudyna, inhibitory  monoaminooksydazy (MAO) oraz w okresie 2 tygodni po zakończeniu ich stosowania. 

Nie można stosować leku Coldrex Junior C u dzięki poniżej 6 lat.

Kategoria

Stosowanie

Coldrex C Junior wskazany jest do krótkotrwałego, objawowego leczenie grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem) u dzieci w wieku 6-12 lat

Działanie

• Dzięki właściwościom paracetamolu, Coldrex Junior C,  zwalcza  gorączkę, bóle głowy i mięśni, a także niweluje dreszcze . • Fenylefryna zmniejsza przekrwienia błony śluzowej nosa, udrożnia nos i zmniejsza uczucie nasilenia kataru. • Zawarta w leku na przeziębienie dla dzieci witamina C uzupełnia niedobory, które mogą wystąpić na początku infekcji.

Kluczowy składnik

paracetamol
fenylefryna
witamina C

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Gosia
ocena ocena ocena ocena ocena
Witam wszystkich. Smiało mogę polecić ten lek dla dzieciakow w przedziale wiekowym od 6 do 12 lat. Po wypiciu jednej saszetki widać poprawę jesli oczywiście w miarę szybko zareagujecie. Producent znany. Opinie dobre. Cena ok. Polecam Coldrex Junior z witaminą C po 10 saszetek!

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.