Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Claritine tabletki 10mg 30 sztuk Skład

Każda tabletka zawiera 10 mg Loratadinum (loratadyny).

Claritine tabletki 10mg 30 sztuk Wskazania

Preparat wskazany jest w objawowym leczeniu alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa i przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

Claritine tabletki 10mg 30 sztuk Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwhistaminowe.

Claritine tabletki 10mg 30 sztuk Dawkowanie

Zwykle zalecane dawkowanie dla dorołych i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 10 mg (1 tabletka) raz na dobę. Preparat można przyjmować niezależnie od posiłków. Dzieci w wieku od 2 do 12 lat: Masa ciała większa niż 30 kg: 10 mg (1 tabletka) raz na dobę. Nie jest wskazane stosowanie tabletek (10 mg) u dzieci, których masa ciała jest mniejsza niż 30 kg. U tych dzieci można stosować Claritine w postaci syropu.

Claritine tabletki 10mg 30 sztuk Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną (loratadynę) lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie należy stosować preparatu Claritine w okresie ciąży.

Claritine tabletki 10mg 30 sztuk Dodatkowe

Należy przerwać stosowanie preparatu Claritine na około 48 godzin przed planowanym wykonaniem testów skórnych, gdyż leki przeciwhistaminowe mogą powodować fałszywie ujemne wyniki tych testów (mogą zmniejszyć lub całkowicie zahamować reakcję skórną, która w normalnych warunkach byłaby dodatnia).

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Preparat wskazany jest w objawowym leczeniu alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa i przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwhistaminowe.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.