zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 28 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Jedna tabletka powlekana zawiera 20 mg cytalopramu w postaci bromowodorku cytalopramu (Citalopramum).

Wskazania

Leczenie depresji i profilaktyka nawrotów zaburzeń depresyjnych.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwdepresyjne.

Dawkowanie

Tabletki są przeznaczone do stosowania doustnego. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz. Tabletki można przyjmować o każdej porze dnia, z pokarmem lub bez pokarmu. Należy stopniowo modyfikować dawkę, i nie odstawiać leku nagle.

Przeciwwskazania

Nie stosować jeśli stwierdzono nadwrażliwość na cytalopram lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Preparatu nie należy stosować u pacjentów otrzymujących inhibitory monoaminooksydazy (MAOI), w tym selegilinę, w dawkach dobowych przekraczających 10 mg/dobę (leku nie należy podawać przez 14 dni od odstawienia nieselektywnych MAOI oraz przez określony czas po odstawieniu odwracalnego MAOI (RIMA), leków z grupy MAOI nie należy włączać do terapii przez siedem dni od odstawienia cytalopramu. Cytalopram jest przeciwwskazany w połączeniu z linezolidem, chyba że istnieje możliwość ścisłej obserwacji pacjenta oraz monitorowania ciśnienia krwi.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Stosowanie

Leczenie depresji i profilaktyka nawrotów zaburzeń depresyjnych.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwdepresyjne.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.