zdjecie zdjecie

Cholestil Max 0,2g 30 tabletek

Producent Adamed Grupa
Pojemność 30 sztuk
Postać Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Skład

1 tabletka zawiera: hymekromon (Hymecromonum) 200 mg.

Wskazania

Działa pomocniczo w objawowym leczeniu stanów skurczowych dróg żółciowych, dyskinez, zaburzeń dyspeptycznych; stany po operacji pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, a także w braku łaknienia, nudnościach i zaparciach związanych ze zmniejszonym wydzielaniem żółci.

Dawkowanie

Dorośli: od 200 do 400 mg (od 1 do 2 tabletek) pół godziny przed posiłkiem, trzy razy na dobę przez tydzień. Tabletki nie należy dzielić.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na hymekromon lub którąkolwiek substancję pomocniczą, niedrożność dróg żółciowych, ciężka niewydolność wątroby i/lub nerek, pacjenci z wrzodziejącym zapaleniem okrężnicy i z chorobą Crohna.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Cholestil Max 0,2g 30 tabletek

Magda

jak wiem że czeka mnie większa wyżerka to zapobiegawczo biorę cholestil max, chroni mnie przed niepryjemnościami w postaci wzdęć czy mdłości, a to niestety potrafi nieźle dokuczyć na imprezie, szef nas czasami zabiega na większy obiad po dobrym dealu i jak tu sobie odmówić świętowania i siedzieć przy liściu sałaty, to nie dla mnie

Sonia

Męczyłam się długo z kłuciem w brzuchu i niestrawnością, nocami tragedia. Niestety mam zły nawyk przejadania się i zajadanie stresu :/ Po tych tabletkach objawy ustąpiły i jak na razie jest dobrze. Spełniły moje oczekiwania, dużo większy komfort

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.