Chicco Smoczek NaturalFeeling 2m+ 1 sztuka

cena
9,42 zł
Ilość:
Producent Chicco - Artsana Poland
Pojemność 1 szt.
Postać leku Smoczek
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Smoczek NaturalFeeling 2m+ Smoczek silikonowy o średnim przepływie z podwójnym systemem antykolkowym do butelki NaturalFeeling.

NaturalFeeling - To jedyna linia butelek umożliwiająca naturalne karmienie dziecka dzięki trzem rodzajom smoczków o specjalnym kształcie, dostosowanym do wieku dziecka (0m+, 4m+, 6m+). W zależności od tego, w jaki sposób dziecko ssie, smoczki zmieniają swój kształt: od ukośnego smoczka dla noworodków, przez zaokrąglony do stosowania w pierwszych miesiącach życia, po wydłużony - idealny dla starszych dzieci.

Działanie

Podwójny system antykolkowy - Smoczek jest zawsze wypełniony mlekiem i posiada podwójny system antykolkowy, dzięki czemu zapobiega połykaniu powietrza.
Wgłębienia na podstawie smoczka - Przypominają pierś mamy oraz zwiększają elastyczność i giętkość smoczka.
Właściwe ułożenie szyi noworodka - Sprzyja właściwemu ułożeniu szyi noworodka, aby karmienie było jak najbardziej naturalne.
Bardzo miękki silikon - Miękki silikon i wgłębienia na podstawie smoczka gwarantują naturalne odczucia, jak przy piersi mamy.
Dostępny przepływ normalny i średni - Różne przepływy odpowiadające potrzebom noworodków.

Chicco Smoczek NaturalFeeling 2m+ 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Chicco Smoczek NaturalFeeling 2m+ 1 sztuka kupili także:

Enterol 250 kapsułki 20 sztuk

Enterol 250 jest lekiem probiotycznym, co oznacza, że zwalcza chorobotwórcze drobnoustroje, a wzmacnia naturalną florę jelit odbudowując szczepy dobrych bakterii. Stosowanie probiotyku w czasie antybiotykoterapii chroni przed wyjałowieniem układu pokarmowego, zachowując naturalną barierę ochronną i minimalizuje powikłania występujące po stosowaniu leczenia antybiotykiem. Enterol 250 skraca czas trwania biegunki u dorosłych i dzieci, zapobiega biegunkom podróżnym oraz występującym w żywieniu dojelitowym, hamuje też wirusy, które mogą wywoływać biegunki.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.