Chicco Smoczek NaturalFeeling 0m+ 1 sztuka

cena
11,98 zł
Producent Chicco - Artsana Poland
Pojemność 1 szt.
Postać leku Smoczek
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Smoczek NaturalFeeling 0m+ Ukośny, silikonowy smoczek o normalnym przepływie z podwójnym systemem antykolkowym do butelki NaturalFeeling.
NaturalFeeling
To jedyna linia butelek umożliwiająca naturalne karmienie dziecka dzięki trzem rodzajom smoczków o specjalnym kształcie, dostosowanym do wieku dziecka (0m+, 4m+, 6m+).
W zależności od tego, w jaki sposób dziecko ssie, smoczki zmieniają swój kształt: od ukośnego smoczka dla noworodków, przez zaokrąglony do stosowania w pierwszych miesiącach życia, po wydłużony - idealny dla starszych dzieci.
 

Działanie

Podwójny system antykolkowy - Smoczek jest zawsze wypełniony mlekiem i posiada podwójny system antykolkowy, dzięki czemu zapobiega połykaniu powietrza.
Wgłębienia na podstawie smoczka - Przypominają pierś mamy oraz zwiększają elastyczność i giętkość smoczka.
Właściwe ułożenie szyi noworodka - Sprzyja właściwemu ułożeniu szyi noworodka, aby karmienie było jak najbardziej naturalne.
Bardzo miękki silikon - Miękki silikon i wgłębienia na podstawie smoczka gwarantują naturalne odczucia, jak przy piersi mamy.
Dostępny przepływ normalny i średni - Różne przepływy odpowiadające potrzebom noworodków.

Opinie o Chicco Smoczek NaturalFeeling 0m+ 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Chicco Smoczek NaturalFeeling 0m+ 1 sztuka kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.