Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 250 ml
Postać Butelka
Dostępność

Spis treści:

Wskazania
Butelka NaturalFeeling 4m+ 250ML - Idealna w pierwszych miesiącach życia.
NaturalFeeling
To jedyna linia butelek umożliwiająca naturalne karmienie dziecka dzięki trzem rodzajom smoczków o specjalnym kształcie, które podążąją za rozwojem dziecka w najbardziej naturalny sposób.
Podwójny system antykolkowy zapobiega połykaniu powietrza, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki. Miękki silikon i wgłębienia na podstawie smoczka gwarantują naturalne odczucia, jak przy piersi mamy. Zaokrąglony smoczek. Dostępna pojemność - 250 ml. 
 
Działanie
Zaokrąglony smoczek
Szeroka podstawa smoczka pomaga w domykaniu szeroko otwartych ust dziecka.
Podwójny system antykolkowy
Zapobiega połykaniu powietrza, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki.
Bardzo miękki silikon
Miękki silikon i wgłębienia na podstawie smoczka gwarantują naturalne odczucia, jak przy piersi mamy.
Smoczek z funkcją przepływu zmiennego
Dostosowuje się do potrzeb dziecka. Możliwość ustawienia przepływu wolnego, średniego lub szybkiego.

Kategoria

Mama i dziecko

Postać

Stosowanie

Butelka NaturalFeeling 4m+ 250ML - Idealna w pierwszych miesiącach życia. NaturalFeeling To jedyna linia butelek umożliwiająca naturalne karmienie dziecka dzięki trzem rodzajom smoczków o specjalnym kształcie, które podążąją za rozwojem dziecka w najbardziej naturalny sposób. Podwójny system antykolkowy zapobiega połykaniu powietrza, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki. Miękki silikon i wgłębienia na podstawie smoczka gwarantują naturalne odczucia, jak przy piersi mamy. Zaokrąglony smoczek. Dostępna pojemność - 250 ml.   

Działanie

Zaokrąglony smoczek Szeroka podstawa smoczka pomaga w domykaniu szeroko otwartych ust dziecka. Podwójny system antykolkowy Zapobiega połykaniu powietrza, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki. Bardzo miękki silikon Miękki silikon i wgłębienia na podstawie smoczka gwarantują naturalne odczucia, jak przy piersi mamy. Smoczek z funkcją przepływu zmiennego Dostosowuje się do potrzeb dziecka. Możliwość ustawienia przepływu wolnego, średniego lub szybkiego.

Dla kogo

chłopiec dziecko dziewczynka

Wiek

3-6 miesięcy

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.