Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Canpol
Adres

Graniczna 4, 96-321 Słubica B

Pojemność 1 szt.
Postać Szczotka
Dostępność

Spis treści:

Canpol Babies zestaw szczotek do butelek z wymienną rączką [7/403] Wskazania

UWAGA Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!
 
Zestaw zawiera: dwie szczotki do butelek, wymienną rączkę do szczotek oraz małą szczotkę/gąbkę do smoczków. W zależności od potrzeb można użyć szczotki zakończonej gąbką lub bardzo delikatnej szczotki w całości wykonanej z profilowanej gąbki. Obydwie służą do bezpiecznego, nie rysującego czyszczenia. Szczoteczka do smoczków wykonana jest z gąbki i odpowiednio wyprofilowana, by umożliwić dotarcie do wszystkich zabrudzeń.
Dostępny w trzech zestawach kolorystycznych: różowo-żółty, zielono-żółty i niebiesko-zielono-żółty.

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

UWAGA Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!   Zestaw zawiera: dwie szczotki do butelek, wymienną rączkę do szczotek oraz małą szczotkę/gąbkę do smoczków. W zależności od potrzeb można użyć szczotki zakończonej gąbką lub bardzo delikatnej szczotki w całości wykonanej z profilowanej gąbki. Obydwie służą do bezpiecznego, nie rysującego czyszczenia. Szczoteczka do smoczków wykonana jest z gąbki i odpowiednio wyprofilowana, by umożliwić dotarcie do wszystkich zabrudzeń. Dostępny w trzech zestawach kolorystycznych: różowo-żółty, zielono-żółty i niebiesko-zielono-żółty.

Dla kogo

chłopiec dziecko dziewczynka

Wiek

Bez ograniczeń

magda
ok

Julka
Ta szczotka do butelek canpol bardzo przydaje się przy małym dziecku. Najlepiej od razu kupić zestaw szczotek z wymienną rączką. Szczotka canpol może służyć zarówno do mycia butelek jak i do smoczków. Dzięki temu, że canpol babies szczotka jest odpowiednio wyprofilowana, dociera do wszystkich zabrudzeń. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.