Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Canpol
Adres

Graniczna 4, 96-321 Słubica B

Pojemność 1 szt.
Postać Szczotka
Dostępność

Spis treści:

Canpol Babies Szczotka do butelek i smoczków z przyssawką 56/122 Wskazania

UWAGA Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!

Specjalnie zaprojektowana szczotka do nierysującego czyszczenia butelek i smoczków przed ich dezynfekcją termiczną. Szczotka składa się z dwóch połączonych ze sobą elementów tj. większej szczotki do mycia butelek oraz umieszczonej w końcówce z przyssawką szczoteczki do mycia smoczków. Aby skorzystać ze szczoteczki do mycia smoczków należy przekręcić gumową końcówkę z przyssawką w lewo i wysunąć szczoteczkę. Praktyczna przyssawka umożliwia stabilne ustawienie szczotki na każdym podłożu. Włosie szczotki należy okresowo polewać wrzątkiem.
Szczotka jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

UWAGA Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!Specjalnie zaprojektowana szczotka do nierysującego czyszczenia butelek i smoczków przed ich dezynfekcją termiczną. Szczotka składa się z dwóch połączonych ze sobą elementów tj. większej szczotki do mycia butelek oraz umieszczonej w końcówce z przyssawką szczoteczki do mycia smoczków. Aby skorzystać ze szczoteczki do mycia smoczków należy przekręcić gumową końcówkę z przyssawką w lewo i wysunąć szczoteczkę. Praktyczna przyssawka umożliwia stabilne ustawienie szczotki na każdym podłożu. Włosie szczotki należy okresowo polewać wrzątkiem. Szczotka jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.

Dla kogo

chłopiec dziecko dziewczynka

Wiek

Bez ograniczeń

Dorota
Przy drugim użyciu część ze szczotką odpadła od rączki, natomiast ta druga tańsza szczotka z Canpolu zniszczyła się po tygodniu. jednym słowem szczotki z Canpolu są beeeee

Anastazja
Jestem zadowolona z produktu. Canpol Babies Szczotka do butelek ma dwie końcówki, mniejsza do smoczków a większa z gąbką do butelek, gąbka ułatwia dokładniejsze czyszczenie. Fajnie przemyślana kwestia przyssawki, nie trzeba zastanawiać się gdzie odłożyć mokrą szczotkę ;) Polecam szczotkę Canpol Babies, naprawdę wytrzymała a do tego niska cena.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.