zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Canpol
Adres


Pojemność 300ml
Postać Kubek
Dostępność

Spis treści:

Wskazania

UWAGA Wzór oraz Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!

Haberman dla Canpol babies to kolekcja kubków niekapków zaprojektowanych przez angielską mamę Mandy Haberman, wynalazczynię pierwszego niekapka. Ponieważ denerwowało ją, że z kubeczka treningowego córki płyn ciągle wyciekał na dywan, zaprojektowała rewolucyjny kubek, z którego nic się nie wylewa. Za wynalezienie niekapka otrzymała złoty medal Global Women Investors and Innovators Network. Teraz Mandy Haberman dołączyła do zespołu doświadczonych mam z Canpolu i jej słynne kubeczki przedstawiamy w nowej kolekcji Haberman dla Canpol babies.

Kubek „Bunny & company” to jeden z 3 kubków z kolekcji Haberman dla Canpol babies. Został wyposażony w unikalny zaworek niekapek, by umożliwiać dziecku samodzielne picie bez rozlewania:

ustnik niekapek ułatwia dziecku samodzielne picie i chroni przed rozlewaniem;

pokrywka chroni ustnik przed zabrudzeniem;

wygodne, szerokie uchwyty ułatwiają chwytanie i trzymanie kubka w małych rączkach;

profilowany, szeroki spód decyduje o dużej stabilności kubka;

prosta konstrukcja ułatwia utrzymanie kubka w czystości.

Rekomendowany dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Działanie

 

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Stosowanie

UWAGA Wzór oraz Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!Haberman dla Canpol babies to kolekcja kubków niekapków zaprojektowanych przez angielską mamę Mandy Haberman, wynalazczynię pierwszego niekapka. Ponieważ denerwowało ją, że z kubeczka treningowego córki płyn ciągle wyciekał na dywan, zaprojektowała rewolucyjny kubek, z którego nic się nie wylewa. Za wynalezienie niekapka otrzymała złoty medal Global Women Investors and Innovators Network. Teraz Mandy Haberman dołączyła do zespołu doświadczonych mam z Canpolu i jej słynne kubeczki przedstawiamy w nowej kolekcji Haberman dla Canpol babies.Kubek „Bunny & company” to jeden z 3 kubków z kolekcji Haberman dla Canpol babies. Został wyposażony w unikalny zaworek niekapek, by umożliwiać dziecku samodzielne picie bez rozlewania:ustnik niekapek ułatwia dziecku samodzielne picie i chroni przed rozlewaniem;pokrywka chroni ustnik przed zabrudzeniem;wygodne, szerokie uchwyty ułatwiają chwytanie i trzymanie kubka w małych rączkach;profilowany, szeroki spód decyduje o dużej stabilności kubka;prosta konstrukcja ułatwia utrzymanie kubka w czystości.Rekomendowany dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Działanie

 

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.