Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Diagnosis
Adres

Generała Władysława Andersa 38A, 15-113 Białystok

Pojemność 1szt.
Postać Test
Dostępność

Spis treści:

Bobo-Test test ciążowy płytkowy 1 sztuka Skład

W opakowaniu testu Bobo Test znajduje się:
1. Instrukcja użycia
2. Płytka testowa
3. Pipetka

Bobo-Test test ciążowy płytkowy 1 sztuka Wskazania

OBO-TEST to szybki i łatwy do przeprowadzenia test ciążowy do domowego użytku. Wyniki testu pojawiają się w ciągu 3-5 minut po jego wykonaniu. Test można stosować już po 10 dniach po stosunku. Jeśli nie minął jeszcze pierwszy dzień  spodziewanej miesiączki do przeprowadzenia testu należy użyć pierwszego porannego moczu. 
Jeżeli minął pierwszy dzień spodziewanej miesiączki test można przeprowadzić o każdej porze dnia.

Bobo-Test test ciążowy płytkowy 1 sztuka Działanie

Wkrótce po zapłodnieniu, komórki rozwijającego się łożyska wytwarzają hormon hCG (ludzka gonadotropina kosmówkowa). Bobo Test wykrywa w moczu nawet niewielkie ilości hormonu hCG co może stwierdzić ciąże lub jej brak. Bobo Test jest wyjątkowo czuły i jest w stanie wykryć obecność hCG już przy stężeniu 25 mIU/ml.

Bobo-Test test ciążowy płytkowy 1 sztuka Dawkowanie

PRZED PRZEPROWADZENIEM TESTU:
 
Uważnie przeczytaj instrukcję użycia. Jeżeli masz pytania co do sposobu przeprowadzenia testu lub co do jego rezultatów, zadzwoń na bezpłatną infolinię: 800 70 30 11 w godz. 8-16 (pn-pt). 
Nie otwieraj foliowej torebki testu jeżeli nie jesteś gotowa do przeprowadzenia testu. 
Nie używaj testu jeżeli minęła data jego przydatności do użycia (data przydatności jest wydrukowana na opakowaniu i etykiecie). 
Test wyłącznie do diagnostyki in vitro (stosować tylko do użytku zewnętrznego). 
Test należy przechowywać w temperaturze od 15°C do 30°C, z dala od światła słonecznego. 
Nie wolno zamrażać testu. 
Jeżeli nie możesz wykonać testu tuż po pobraniu próbki moczu, możesz próbkę przechować przez 3 dni w temperaturze 2-8°C (np. w lodówce). Przed wykonaniem testu próbka powinna przebywać ok. pół godziny w temperaturze pokojowej. 
Test należy chronić przed dziećmi. 
Po wykonaniu testu nie należy podejmować żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Stosowanie

OBO-TEST to szybki i łatwy do przeprowadzenia test ciążowy do domowego użytku. Wyniki testu pojawiają się w ciągu 3-5 minut po jego wykonaniu. Test można stosować już po 10 dniach po stosunku. Jeśli nie minął jeszcze pierwszy dzień  spodziewanej miesiączki do przeprowadzenia testu należy użyć pierwszego porannego moczu.  Jeżeli minął pierwszy dzień spodziewanej miesiączki test można przeprowadzić o każdej porze dnia.

Działanie

Wkrótce po zapłodnieniu, komórki rozwijającego się łożyska wytwarzają hormon hCG (ludzka gonadotropina kosmówkowa). Bobo Test wykrywa w moczu nawet niewielkie ilości hormonu hCG co może stwierdzić ciąże lub jej brak. Bobo Test jest wyjątkowo czuły i jest w stanie wykryć obecność hCG już przy stężeniu 25 mIU/ml.

Kamila
Test się sprawdził. Wynik pozytywny. Działa bezbłędnie.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.