Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Merck Polska
Adres


Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Bisopromerck 10mg tabletki powlekane 30 sztuk Skład

Każda tabletka powlekana zawiera 10 mg bisoprololu fumaranu (Bisoprololi fumaras).

Bisopromerck 10mg tabletki powlekane 30 sztuk Wskazania

Wskazaniem do stosowania jest nadciśnienie tętnicze krwi oraz choroba niedokrwienna serca.

Bisopromerck 10mg tabletki powlekane 30 sztuk Działanie

Działanie preparatu prowadzi do zmniejszenia częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu, zmniejszenia objętości wyrzutowej oraz w do obniżenia ciśnienia tętniczego.

Bisopromerck 10mg tabletki powlekane 30 sztuk Dawkowanie

Tabletki należy przyjmować doustnie, rano na czczo lub podczas śniadania bez rozgryzania, z niewielką ilością wody.  Dawkowanie jest ustalane indywidualnie w zależności od częstości rytmu serca i odpowiedzi na leczenie, które jest na ogół leczeniem długotrwałym.

Bisopromerck 10mg tabletki powlekane 30 sztuk Przeciwwskazania

Preparatu nie należy stosować u pacjentów z zespołem chorego węzła zatokowego, z blokiem zatokowo-przedsionkowym; z ostrą niewydolnością serca lub w okresach niewyrównania niewydolności serca, które wymagają dożylnego stosowania leków o działaniu inotropowym dodatnim; z ciężką postacią choroby zarostowej tętnic obwodowych lub zespołu Raynauda, we wstrząsie kardiogennym; z blokiem przedsionkowo-komorowym II lub III stopnia (bez stosowania rozrusznika serca); z ciężką astmą oskrzelową; ; z objawową bradykardią; z objawowym niedociśnieniem tętniczym; z nieleczonym guzem chromochłonnym rdzenia nadnerczy oraz z kwasicą metaboliczną. Preparat jest także przeciwwskazany w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na bisoprolol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Bisopromerck 10mg tabletki powlekane 30 sztuk Dodatkowe

U pacjentów poddawanych znieczuleniu ogólnemu, beta-adrenolityki zmniejszają częstość występowania zaburzeń rytmu serca oraz niedokrwienia mięśnia sercowego w trakcie indukcji znieczulenia, podczas intubacji oraz w okresie pooperacyjnym. Obecnie zaleca się kontynuowanie podawania beta-adrenolityków w okresie okołooperacyjnym. Anestezjolog musi być poinformowany o podawaniu beta-adrenolityków, ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji z innymi produktami leczniczymi, co może prowadzić do bradyarytmii, osłabienia odruchowej tachykardii oraz zmniejszonej zdolności kompensacyjnej układu krążenia w przypadku utraty krwi. Jeśli przed znieczuleniem zachodzi konieczność przerwania stosowania beta-adrenolityków, należy stopniowo zmniejszać ich dawkę, a leczenie zakończyć na 48 godzin przed planowanym znieczuleniem.
 

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania jest nadciśnienie tętnicze krwi oraz choroba niedokrwienna serca.

Działanie

Działanie preparatu prowadzi do zmniejszenia częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu, zmniejszenia objętości wyrzutowej oraz w do obniżenia ciśnienia tętniczego.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.