Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Delfarma
Adres


Pojemność 20 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Każda tabletka zawiera 100 mg aceklofenaku.

Wskazania

Preparat jest wskazany w leczeniu przewlekłych chorób stawów, związanych z przewlekłym bólem i występowaniem stanu zapalnego.

Działanie

Biofenac wykazuje silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Dawkowanie

Tabletki należy przyjmować doustnie, połykając w całości, popijając odpowiednią ilością płynu. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.

Przeciwwskazania

 Stosowanie aceklofenaku jest przeciwwskazane u pacjentów z nadwrażliwością na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; u pacjentów, u których stosowanie substancji o podobnym mechanizmie działania powoduje wystąpienie ataków astmy, skurcz oskrzeli, ostre zapalenie błony śluzowej nosa lub pokrzywki lub też u pacjentów, u których występuje nadwrażliwość na te leki; u pacjentów z krwawieniem lub u których występują choroby związane z krwawieniem; u osób, u których występowało krwawienie lub perforacja przewodu pokarmowego związane z wcześniejszym leczeniem niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi;  u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby lub nerek. Nie należy stosować preparatu podczas ostatnich trzech miesięcy ciąży.

Dodatkowe

W okresie karmienia piersią przed zastosowaniem leku Biofenac należy poradzić się lekarza. Ryzyko wystąpienia działań niepożądanych można zmniejszyć poprzez stosowanie najmniejszych skutecznych dawek przez najkrótszy czas konieczny do kontrolowania objawów.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat jest wskazany w leczeniu przewlekłych chorób stawów, związanych z przewlekłym bólem i występowaniem stanu zapalnego.

Działanie

Biofenac wykazuje silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.