Bioaron Baby 6m+ DHA + witamina D 30 kapsułek

Producent PhytoPharm
Pojemność 30szt.
Postać leku Kapsułki twist-off
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Bioaron Baby 6M+ to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego przeznaczony dla dzieci powyżej 6 mż w przypadkach niedoborów witaminy D i kwasów tłuszczowych DHA. 

Preparat może być z powodzeniem stosowany także przez dorosłych oraz kobiety ciężarne i karmiące piersią.  

Bioaron Baby 6M+ jest suplementem diety bogatym w składniki odpowiadające za prawidłowe widzenie i funkcjonowanie mózgu, wspiera rozwój wzroku u niemowląt do 12 mż., ale także wspomaga system odpornościowy, właściwe funkcjonowanie mięśni, stymuluje wzrost i rozwój malucha. 


Skład

Zawartość kapsułki: 1 kapsułka dziennie dostarcza 100mg DHA i 600 j.m. witaminy D3. Składniki otoczki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol

Wskazania

Dietetyczny środek spożywczy przeznaczenie medycznego do postępowania dietetycznego w niedoborach kwasów tłuszczowych oraz witaminy D3 dla dzieci i dorosłych, w tym kobiet ciężarnych i karmiących piersią. 

Działanie

Jedyny preparat dla dzieci zawierający jednocześnie, wysokiej jakości kwasy Omega 3 oraz witaminę D3.
Bioaron Baby to wysokiej jakości olej z ryb (żródło DHA i EPA) przebadany chemicznie i mikrobiologiczne,wolny od zanieczyszczeń metalami ciężkimi. Wygodna, bezpieczna forma twist-off - gwarancja czystości i świeżości każdej kolejnej dawki.

Dawkowanie

dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia i dorosłych zawartość 1 kapsułki dziennie, dla kobiet w ciąży i karmiących zawartość 2 kapsułek dziennie lub w każdym przypadku wg zaleceń lekarza.

Opinie o Bioaron Baby 6m+ DHA + witamina D 30 kapsułek

oli

ok

oli

ok

oli

ok

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bioaron Baby 6m+ DHA + witamina D 30 kapsułek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.