Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Asa
Adres

Oświęcimska 11, 48-100 GŁUBCZYCE

Pojemność 30 szt.
Postać Kapsułki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Bilokord ASA 5 mg+75 mg kapsułki twarde 30 sztuk Skład

Każda kapsułka twarda zawiera 5 mg bisoprololu fumaranu (Bisoprololi fumaras) i 75 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum).

Bilokord ASA 5 mg+75 mg kapsułki twarde 30 sztuk Wskazania

Preparat jest wskazany w leczeniu stabilnej przewlekłej niewydolności serca oraz leczenie nadciśnienia tętniczego.

Bilokord ASA 5 mg+75 mg kapsułki twarde 30 sztuk Działanie

Preparat zmniejsza krzepliwość krwi, obniża ciśnienie tętnicze i zmniejsza zapotrzebowanie mięśnia sercowego na tlen.

Bilokord ASA 5 mg+75 mg kapsułki twarde 30 sztuk Dawkowanie

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek może być przyjmowany niezależnie od posiłków. Tabletki należy zażywać rano, popijając niewielką ilością wody. Tabletki nie należy kruszyć ani żuć. Uwaga! Leczenia nie należy nagle przerywać, lek należy odstawiać powoli. Podczas stosowania leku Bilokord należy unikać spożywania alkoholu. Alkohol może nasilać zawroty głowy i uczucie oszołomienia, powodowane przez lek Bilokord. Nie należy stosować bisoprololu u dzieci ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności w tej grupie wiekowej. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Bilokord ASA 5 mg+75 mg kapsułki twarde 30 sztuk Przeciwwskazania

Preparat jest przeciwwskazany u pacjentów: z nadwrażliwością na bisoprolol,  na związki kwasu acetylosalicylowego lub inhibitory syntezy prostaglandyn, z nadwrażliwością na którąkolwiek substancję pomocniczą, z ostrą niewydolnością serca lub w okresach dekompensacji niewydolności serca, wymagających dożylnego stosowania leków inotropowych, we wstrząsie kardiogennym, z blokiem zatokowo-przedsionkowym, z blokiem przedsionkowo-komorowym II lub III stopnia, z alergią na orzeszki ziemne i soję, z ciężką niewydolnością wątroby lub nerek, z niedoborem dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, z objawowym niedociśnieniem tętniczym i bradykardią, z zespołem chorego węzła zatokowo-przedsionkowego, z ciężką astmą oskrzelową lub ciężką, przewlekłą obturacyjną chorobą płuc, z ciężkimi postaciami miażdżycy zarostowej tętnic obwodowych i zespołu Raynauda, nieleczonym guzem chromochłonnym nadnercza, z kwasicą metaboliczną, z objawami ze strony przewodu pokarmowego lub u pacjentów, u których występował ból żołądka po uprzednim stosowaniu tego produktu leczniczego, z incydentami krwawienia z naczyń mózgowych w wywiadzie, z ostrą chorobą wrzodową i (lub) krwawieniem z żołądka lub jelit, ze skazą krwotoczną lub zaburzeniami krzepnięcia.

Bilokord ASA 5 mg+75 mg kapsułki twarde 30 sztuk Dodatkowe

Nie zaleca się stosowania produktu Bilokord ASA w kapsułkach podczas ciąży, chyba że jest to absolutnie konieczne.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat jest wskazany w leczeniu stabilnej przewlekłej niewydolności serca oraz leczenie nadciśnienia tętniczego.

Działanie

Preparat zmniejsza krzepliwość krwi, obniża ciśnienie tętnicze i zmniejsza zapotrzebowanie mięśnia sercowego na tlen.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.