Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Abbott
Adres

Postępu 21B, 02-676 Warszawa

Pojemność 100 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Betaserc tabletki 8 mg 100 sztuk Skład

Jedna tabletka zawiera 8 mg dichlorowodorku betahistyny.

Betaserc tabletki 8 mg 100 sztuk Wskazania

Wskazaniem do stosowania leku jest choroba Méniére'a (charakteryzuje się ona szumami usznymi, zawrotami głowy z nudnościami i wymiotami oraz postępującą utratą słuchu )
Preparat stosuje się także w objawowym leczeniu zawrotów głowy pochodzenia przedsionkowego.

 

Betaserc tabletki 8 mg 100 sztuk Działanie

Wynikiem działania preparatu jest zmniejszenie częstości i natężenia zawrotów głowy oraz zmniejszenie szumu w uszach. Poprawie ulega przepływ krwi w mózgu i ukrwienie błędnika.

Betaserc tabletki 8 mg 100 sztuk Dawkowanie

Tabletki przeznaczone są do przyjmowania doustnego. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku określa lekarz, w zależności od stanu i reakcji pacjenta na leczenie. Poprawę można zaobserwować po kilku tygodniach leczenia. Lek ten nie jest zalecany do stosowania u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Betaserc tabletki 8 mg 100 sztuk Przeciwwskazania

Preparat nie jest wskazany gdy stwierdzono nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu lub gdy stwierdzono u guz chromochłonny nadnerczy.

 

Betaserc tabletki 8 mg 100 sztuk Dodatkowe

Betahistyna, substancja czynna leku, jest analogiem histaminy, z tego względu możliwe są interakcje z innymi lekami przeciwhistaminowymi i wzajemne osłabienie działania. Należy zachować szczególną ostrożność ostrożność stosując te preparaty jednocześnie.
Inhibitory monoaminooskydazy (w tym selektywne MAO-B np. selegilina) mogą hamować metabolizm betahistyny.

 

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania leku jest choroba Méniére'a (charakteryzuje się ona szumami usznymi, zawrotami głowy z nudnościami i wymiotami oraz postępującą utratą słuchu )Preparat stosuje się także w objawowym leczeniu zawrotów głowy pochodzenia przedsionkowego.  

Działanie

Wynikiem działania preparatu jest zmniejszenie częstości i natężenia zawrotów głowy oraz zmniejszenie szumu w uszach. Poprawie ulega przepływ krwi w mózgu i ukrwienie błędnika.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.