zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Abbott
Adres

Postępu 21B, 02-676 Warszawa

Pojemność 100 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Jedna tabletka zawiera 8 mg dichlorowodorku betahistyny.

Wskazania

Wskazaniem do stosowania leku jest choroba Méniére'a (charakteryzuje się ona szumami usznymi, zawrotami głowy z nudnościami i wymiotami oraz postępującą utratą słuchu )
Preparat stosuje się także w objawowym leczeniu zawrotów głowy pochodzenia przedsionkowego.

 
Działanie

Wynikiem działania preparatu jest zmniejszenie częstości i natężenia zawrotów głowy oraz zmniejszenie szumu w uszach. Poprawie ulega przepływ krwi w mózgu i ukrwienie błędnika.

Dawkowanie

Tabletki przeznaczone są do przyjmowania doustnego. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku określa lekarz, w zależności od stanu i reakcji pacjenta na leczenie. Poprawę można zaobserwować po kilku tygodniach leczenia. Lek ten nie jest zalecany do stosowania u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Przeciwwskazania

Preparat nie jest wskazany gdy stwierdzono nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu lub gdy stwierdzono u guz chromochłonny nadnerczy.

 

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Producent

Postać

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania leku jest choroba Méniére'a (charakteryzuje się ona szumami usznymi, zawrotami głowy z nudnościami i wymiotami oraz postępującą utratą słuchu )Preparat stosuje się także w objawowym leczeniu zawrotów głowy pochodzenia przedsionkowego.  

Działanie

Wynikiem działania preparatu jest zmniejszenie częstości i natężenia zawrotów głowy oraz zmniejszenie szumu w uszach. Poprawie ulega przepływ krwi w mózgu i ukrwienie błędnika.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.