zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Belupo
Adres


Pojemność 15g
Postać Maść
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

1 g maści zawiera 0,5 mg betametazonu w postaci dipropionianu betametazonu, 1 mg gentamycyny w postaci siarczanu gentamycyny.

Wskazania

Preparat jest stosowany miejscowo w leczeniu zmian zapalnych skóry powikłanych wtórnym zakażeniem bakteryjnym.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwbakteryjne oraz przeciwzapalne.

Dawkowanie

Preparat ma postać maści i jest przeznaczony wyłącznie do stosowania miejscowego na skórę. Zwykle zalecane dawkowanie dla dorosłych i dzieci po 13 roku życia to 1 - 2 raz na dobę cienką warstwę maści nakładać na chorobowo zmieniony obszar skóry. Stosować bez opatrunku okluzyjnego.


Przeciwwskazania

Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane jeżeli występuje wirusowe (np. ospa wietrzna, opryszczka zwykła), gruźlicze lub grzybicze zakażenie skóry
Nie stosuje się maści przy współistniejącym trądziku zwykłym i różowatym, w przypadku zapalenia skóry wokół ust oraz narządów płciowych i odbytu, w pieluszkowym zapaleniu skóry, w zakażeniach wywołanych przez bakterie oporne na gentamycynę.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat jest stosowany miejscowo w leczeniu zmian zapalnych skóry powikłanych wtórnym zakażeniem bakteryjnym.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwbakteryjne oraz przeciwzapalne.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.