zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Sandoz
Adres


Pojemność 28 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Każda tabletka zawiera 320 mg walsartanu (Valsartanum) i 25 mg hydrochlorotiazydu (Hydrochlorothiazidum).

Wskazania

Wskazaniem do stosowania preparatu jest leczenie samoistnego nadciśnienia tętniczego krwi u dorosłych.

Działanie

Preparat stosuje się w celu zmniejszenie ciśnienia tętniczego krwi.

Dawkowanie

Tabletki należy przyjmować doustnie, niezależnie od posiłku, popijając wodą. Nie należy przekraczać zaleconych dawek ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania leku a może istotnie zaszkodzić zdrowiu i życiu.
Lekarz indywidualnie ustali dawkowanie i dostosuje dawki poszczególnych składników preparatu. Zaleca się aby dawki poszczególnych składników, jeśli to konieczne, zwiększać stopniowo, aż do dawki maksymalnej, która wynosi 320 mg + 25 mg.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania leku jest nadwrażliwość na substancje czynne, inne pochodne sulfonamidów lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie należy stosować preparatu w drugim i trzecim trymestrze ciąży Nie zaleca się stosowania preparatu przy ciężkich zaburzeniach czynności wątroby, marskości wątroby i zastoju żółci, ciężkich zaburzeniach czynności nerek, bezmoczu, objawowej hiperurykemii, opornej na leczenie hipokaliemii, hiponatremii i hiperkalcemii. Jednoczesne stosowanie z produktami leczniczymi zawierającymi aliskiren u pacjentów z cukrzycą nie jest wskazane.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Producent

Postać

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania preparatu jest leczenie samoistnego nadciśnienia tętniczego krwi u dorosłych.

Działanie

Preparat stosuje się w celu zmniejszenie ciśnienia tętniczego krwi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.