Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Avent Philips
Adres


Pojemność 1szt
Postać Zestaw
Dostępność

Spis treści:

Avent Philips Natural zestaw startowy dla noworodków 1 sztuka [SCD301/01] Opis

Zestaw startowy dla noworodków zawierający smoczek, szczoteczkę oreaz  butelki 125 ml i 260 ml.

Avent Philips Natural zestaw startowy dla noworodków 1 sztuka [SCD301/01] Skład

Butelki dla niemowląt 125 ml: 2 szt.

Butelka dla niemowląt 260 ml: 2 szt.

Szczotka: 1 szt.

Smoczek: 1

Avent Philips Natural zestaw startowy dla noworodków 1 sztuka [SCD301/01] Wskazania

Avent Philips Natural zestaw startowy dla noworodków 1 sztuka [SCD301/01] Działanie

Łatwe łączenie karmienia piersią i butelką
 
Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.
Smoczek ma niezwykle miękką powierzchnię imitującą naturalną miękkość piersi.
 
Wygodne i satysfakcjonujące karmienie dziecka
 
Elastyczna, spiralna konstrukcja i wyjątkowe, wygodne płatki tworzą elastyczny smoczek umożliwiający bardziej naturalne karmienie bez zapadania się.
 
Odprowadzanie powietrza z dala od brzuszka dziecka
 
Zaworek antykolkowy zaprojektowany z myślą o zapobieganiu gromadzenia się powietrza w brzuszku dziecka oraz łagodzeniu kolek i dyskomfortu.
 
Inne zalety
 
- Seria produktów Philips Avent Natural obejmuje smoczki o zróżnicowanej miękkości i rosnącym stopniu wypływu dla każdego etapu rozwoju dziecka.
- Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.
- Części laktatora, butelek i kubków możesz łączyć i dopasowywać, aby utworzyć zadowalający Cię produkt i korzystać z niego, kiedy jest potrzebny!
- Butelka Philips Avent Natural została wykonana z materiału niezawierającego bisfenolu A (polipropylenu).
- Szeroka szyjka butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie. Produkt składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu montaż jest szybki i prosty.
- Ortodontyczny, miękki smoczek został opracowany z myślą o naturalnym rozwoju podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Wszystkie smoczki są wykonane z silikonu, nie mają smaku ani nie wydzielają zapachu.
- Zakrzywiona główka szczotki ułatwia czyszczenie

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Działanie

Łatwe łączenie karmienia piersią i butelką   Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką. Smoczek ma niezwykle miękką powierzchnię imitującą naturalną miękkość piersi.   Wygodne i satysfakcjonujące karmienie dziecka   Elastyczna, spiralna konstrukcja i wyjątkowe, wygodne płatki tworzą elastyczny smoczek umożliwiający bardziej naturalne karmienie bez zapadania się.   Odprowadzanie powietrza z dala od brzuszka dziecka   Zaworek antykolkowy zaprojektowany z myślą o zapobieganiu gromadzenia się powietrza w brzuszku dziecka oraz łagodzeniu kolek i dyskomfortu.   Inne zalety   - Seria produktów Philips Avent Natural obejmuje smoczki o zróżnicowanej miękkości i rosnącym stopniu wypływu dla każdego etapu rozwoju dziecka. - Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka. - Części laktatora, butelek i kubków możesz łączyć i dopasowywać, aby utworzyć zadowalający Cię produkt i korzystać z niego, kiedy jest potrzebny! - Butelka Philips Avent Natural została wykonana z materiału niezawierającego bisfenolu A (polipropylenu). - Szeroka szyjka butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie. Produkt składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu montaż jest szybki i prosty. - Ortodontyczny, miękki smoczek został opracowany z myślą o naturalnym rozwoju podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Wszystkie smoczki są wykonane z silikonu, nie mają smaku ani nie wydzielają zapachu. - Zakrzywiona główka szczotki ułatwia czyszczenie

Rejestracja

artykuł dziecięcy

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.