AVENE Woda Termalna aerozol na skórę 150ml

Producent Avene
Pojemność 150 ml
Postać leku Woda termalna

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Woda termalna przeznaczona do podstawowej pielęgnacji skóry wrażliwej, nadwrażliwej, alergicznej lub podrażnionej. Wskazana jest do stosowania dla skóry stale podrażnionej np. w przebiegu: atopowego zapalenia skóry, trądzika różowatego, również nadmiernie wysuszonej, łuszczącej się, wrażliwej na promieniowanie. Polecana jest także dla skóry okresowo podrażnionej: w wyniku oparzeń słonecznych, po zabiegach chirurgicznych, w czasie kuracji dermatologicznych oraz skóry z zaczerwienieniami.

Działanie

Niezmienny i unikalny skład sprawia, że ma ona właściwości kojące i przeciwdziałające podrażnieniom, sprawia, że skóra odzyskuje uczucie komfortu. Przyjemnie odświeża. Właściwości te zostały udowodnione w licznych badaniach naukowych. Woda termalna Avene to skuteczna substancja czynna, którą stosuje się z powodzeniem w Uzdrowisku Dermatologicznym w Avene w leczeniu chorób skóry.

AVENE Woda Termalna aerozol na skórę 150ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt AVENE Woda Termalna aerozol na skórę 150ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.