zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Avene
Adres

Belwederska 20/22, 00-762 Warszawa

Pojemność 400ml + 100ml
Postać Zestaw
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

1. Avene kremowy żel nawilżająco kojący do twarzy i ciała skóra wrażliwa 400 ml

2. Avene TriXera Nutrition Nutri-fliud żel do twarzy i ciała skóra sucha bardzo sucha i wrażliwa 100 ml

Wskazania

1. Do twarzy i ciała, skóra wrażliwa.

2. Żel oczyszczający polecany jest do skóry wrażliwej suchej i bardzo suchej dla całej rodziny (dzieci powyżej 3 roku życia).

Działanie

1. Avene kremowy żel nawilżająco kojący do twarzy i ciała skóra wrażliwa 400 ml - Nie powoduje powstawania zaskórników. Nawilżający i kojący kremowy żel po opalaniu do skóry wrażliwej, po ekspozycji słonecznej. Lekka konsystencja nadaje natychmiastowy efekt orzeźwienia i ukojenia.

2. Avene TriXera Nutrition Nutri-fliud żel do twarzy i ciała skóra sucha bardzo sucha i wrażliwa 100 ml - Delikatnie oczyszcza i nawilża nawet najbardziej wrażliwą skórę. Delikatnie perfumowana konsystencja zapewnia komfort skórze i codzienną przyjemność użycia. Skóra jest oczyszczona, delikatna i chroniona przed wysuszaniem. Myje - jego naturalne substancje powierzchniowo czynne delikatnie myją skórę, a czynnik EDTA chroni Twoją skórę przed wysuszeniem. Chroni - trzy rodzaje lipidów roślinnych chronią skórę, a Sélectiose, opatentowany, innowacyjny składnik, zmniejsza podrażnienie. Koi - woda termalna Avène, pobierana bezpośrednio ze źródła, zachowuje w niezmienionej formie wszystkie swoje właściwości kojące i łagodzące podrażnienia.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

1. Do twarzy i ciała, skóra wrażliwa.2. Żel oczyszczający polecany jest do skóry wrażliwej suchej i bardzo suchej dla całej rodziny (dzieci powyżej 3 roku życia).

Działanie

1. Avene kremowy żel nawilżająco kojący do twarzy i ciała skóra wrażliwa 400 ml - Nie powoduje powstawania zaskórników. Nawilżający i kojący kremowy żel po opalaniu do skóry wrażliwej, po ekspozycji słonecznej. Lekka konsystencja nadaje natychmiastowy efekt orzeźwienia i ukojenia.2. Avene TriXera Nutrition Nutri-fliud żel do twarzy i ciała skóra sucha bardzo sucha i wrażliwa 100 ml - Delikatnie oczyszcza i nawilża nawet najbardziej wrażliwą skórę. Delikatnie perfumowana konsystencja zapewnia komfort skórze i codzienną przyjemność użycia. Skóra jest oczyszczona, delikatna i chroniona przed wysuszaniem. Myje - jego naturalne substancje powierzchniowo czynne delikatnie myją skórę, a czynnik EDTA chroni Twoją skórę przed wysuszeniem. Chroni - trzy rodzaje lipidów roślinnych chronią skórę, a Sélectiose, opatentowany, innowacyjny składnik, zmniejsza podrażnienie. Koi - woda termalna Avène, pobierana bezpośrednio ze źródła, zachowuje w niezmienionej formie wszystkie swoje właściwości kojące i łagodzące podrażnienia.

Paulina
Trafny zestaw.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.