zdjecie zdjecie

Avena czopki glicerynnowe 1g 10 sztuk

Producent Avena
Pojemność 10szt.
Postać Czopki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Wariant
produktu
1g 2g
Dostępna ilość
100% Complete

Spis treści:

Skład

Glyceroli suppositoria z glicerolu 86 %, bezwodny węglan sodu, kwas stearynowy.

Wskazania

W zaparciach, jako środek łagodnie przeczyszczający, przeznaczony do stosowania u dzieci.

Dawkowanie

U dzieci poniżej 1 roku życia czopki należy stosować po konsultacji z lekarzem. Dzieci w wieku 1-3 lat: stosować doodbytniczo, na noc jednorazowo ½ czopka krojonego wzdłuż. Dzieci w wieku 3-6 lat: jednorazowo 1 do 2 czopków, na noc. Efekt przeczyszczający następuje po 15-60 minutach od zastosowania. Przed zastosowaniem czopek należy wyjąć z opakowania polietylenowego.

Stosować doraźnie. Nie stosować przez dłuższy okres czasu oraz w przypadku, gdy mimo podania czopka u dziecka utrzymuje się zaparcie, należy wtedy skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Nie stosować w chorobach nowotworowych odbytnicy, przy ostrej niewydolności nerek, zapaleniu wyrostka robaczkowego i innych stanach zapalnych w obrębie jamy brzusznej.

Stosowanie leku podczas ciąży i karmienia piersią:
Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Avena czopki glicerynnowe 1g 10 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.