Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Polfarmex
Adres


Pojemność 60 dawek
Postać Proszek
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Asaris (100mcg+50mcg)/dawkę proszek do inhalacji 60 dawek Skład

Każda pojedyncza dawka zawiera 100 mikrogramów flutykazonu propionianu (mikronizowanego) i 50 mikrogramów salmeterolu (w postaci salmeterolu ksynafonianu, mikronizowanego). Każda dawka produktu zawiera około 13,3 mg laktozy jednowodnej.

Asaris (100mcg+50mcg)/dawkę proszek do inhalacji 60 dawek Wskazania

Preparat jest wskazany do systematycznego leczenia astmy oskrzelowej, gdy zalecane jest jednoczesne stosowanie długo działającego β2-mimetyku i wziewnego kortykosteroidu

Produkt leczniczy Asaris w dawce: 100 μg + 50 μg, nie jest przeznaczony do stosowania w przypadku ciężkiej astmy u dorosłych i u dzieci.

Asaris (100mcg+50mcg)/dawkę proszek do inhalacji 60 dawek Działanie

Preparat hamuje takie objawy zapalne jak: przekrwienie błon śluzowych, podrażnienia i świąd, wzmożone wydzielanie śluzu w drogach oddechowych, obrzęki i nacieki komórek zapalnych. Oprócz tego wykazuje działanie rozszerzające drogi oddechowe.

Asaris (100mcg+50mcg)/dawkę proszek do inhalacji 60 dawek Dawkowanie

Preparat należy stosować tylko i wyłącznie wziewnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Należy ustalić najmniejszą dawkę, która zapewni skuteczną kontrolę objawów. Po uzyskaniu poprawy stanu pacjenta, u którego stosowano najmniejszą dawkę produktu leczniczego, złożonego z dwóch substancji, podawanego dwa razy na dobę, należy podjąć próbę dalszego leczenia produktem leczniczym zawierającym tylko kortykosteroid wziewny.

Asaris (100mcg+50mcg)/dawkę proszek do inhalacji 60 dawek Przeciwwskazania

Nie stosować jeśli stwierdzono nadwrażliwość na którąkolwiek substancję czynną lub na substancję pomocniczą zawartą w preparacie.

Asaris (100mcg+50mcg)/dawkę proszek do inhalacji 60 dawek Dodatkowe

Poinformuj lekarza: Gdy masz uczulenie na uczulenie na salmeterol, flutykazonu propionian lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku, choroby serca, nadczynność tarczycy, wysokie ciśnienie krwi, cukrzycę, małe stężenie potasu we krwi, gruźlicę, nietolerancję niektórych cukrów.   Gdy stosujesz inne leki. Przed rozpoczęciem stosowania leku Asaris należy poinformować lekarza o przyjmowaniu następujących leków: leków z grupy beta-adrenolityków (np. atenolol, propranolol, sotalol; beta-adrenolityki są najczęściej stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi lub innych chorób serca); leków przeciwwirusowych (np. rytonawir) i leków przeciwgrzybiczych (np. ketokonazol i itrakonazol), kortykosteroidów (doustnie lub we wstrzyknięciach). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat jest wskazany do systematycznego leczenia astmy oskrzelowej, gdy zalecane jest jednoczesne stosowanie długo działającego β2-mimetyku i wziewnego kortykosteroiduProdukt leczniczy Asaris w dawce: 100 μg + 50 μg, nie jest przeznaczony do stosowania w przypadku ciężkiej astmy u dorosłych i u dzieci.

Działanie

Preparat hamuje takie objawy zapalne jak: przekrwienie błon śluzowych, podrażnienia i świąd, wzmożone wydzielanie śluzu w drogach oddechowych, obrzęki i nacieki komórek zapalnych. Oprócz tego wykazuje działanie rozszerzające drogi oddechowe.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.