Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Rottapharm
Adres


Pojemność 6 amp.
Postać Płyn
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Arthryl roztwór do wstrząsania 0,4g 6 ampułek Skład

Każda ampułka A (koloru brązowego) zawiera glukozaminy siarczan 400 mg (Glucosamini sulfas) w postaci glukozaminy siarczanu z sodu chlorkiem 502,5 mg, lidokainy chlorowodorek 10 mg (Lidocaini hydrochloridum).

Pozostałe składniki leku to:
Ampułka A (koloru brązowego): woda do wstrzykiwań, kwas siarkowy (do regulacji pH).
Ampułka B (bezbarwna): dietanoloamina, woda do wstrzykiwań.

Arthryl roztwór do wstrząsania 0,4g 6 ampułek Wskazania

Preparat jest stosowany w leczeniu objawowym łagodnej lub umiarkowanej choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych u pacjentów, u których podawanie doustne glukozaminy jest przeciwwskazane.

Arthryl roztwór do wstrząsania 0,4g 6 ampułek Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwreumatyczne.

Arthryl roztwór do wstrząsania 0,4g 6 ampułek Dawkowanie

Preparat należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Zawartość ampułki A (koloru brązowego) należy połączyć w jednej strzykawce z zawartością ampułki B (bezbarwnej). Tak przygotowany roztwór należy zużyć natychmiast. Żółtawy kolor otrzymanego roztworu nie ma wpływu na skuteczność i tym samym na bezpieczeństwo stosowania leku. Zalecane dawkowanie wynosi 1 lub 2 ampułki domięśniowo, 3 razy w tygodniu, przez okres od 4 do 6 tygodni.
Nie należy stosować leku w postaci wstrzyknięć, jeśli możliwe jest podanie doustne leku.

Arthryl roztwór do wstrząsania 0,4g 6 ampułek Przeciwwskazania

Nie stosować jeśli pacjent ma uczulenie na glukozaminę lub lidokainę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku. Nie stosować preparatu jeśli pacjent jest uczulony na substancje pochodzące z muszli skorupiaków, gdyż glukozamina jest z nich wytwarzana. Roztwór do wstrzykiwań, z uwagi na zawartość lidokainy w składzie, jest przeciwwskazany u pacjentów z arytmią, z ostrą niewydolnością serca oraz u pacjentów z uczuleniem na lidokainę.

Arthryl roztwór do wstrząsania 0,4g 6 ampułek Dodatkowe

Glukozamina nie jest wskazana w leczeniu ostrego bólu. Złagodzenie objawów (szczególnie bólu) może nastąpić po upływie kilku tygodni leczenia, a w niektórych przypadkach nawet po dłuższym okresie czasu.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat jest stosowany w leczeniu objawowym łagodnej lub umiarkowanej choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych u pacjentów, u których podawanie doustne glukozaminy jest przeciwwskazane.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwreumatyczne.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.