Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul. Wołoska 22, 02-675 Warsaw, Poland

Pojemność 1szt.
Dostępność

Spis treści:

Aquafresh Advance szczoteczka do zębów dla dzieci 9-12 lat soft 1 sztuka Opis

Szczoteczka Aquafresh Advance jest specjalnie zaprojektowana przez ekspertów dla dzieci w wieku 9-12 lat. Jej miękkie włókna o różnej długości pomagają w czyszczeniu nowych stałych zębów, zębów mlecznych jak i delikatnym usuwaniu bakteryjnej płytki nazębnej.  

Aquafresh Advance szczoteczka do zębów dla dzieci 9-12 lat soft 1 sztuka Wskazania

Aquafresh Szczoteczka do zębów dla dzieci Advance, 9-12 lat charakteryzuje główka z włóknami różnej długości. Pomaga ona dokładnie czyścić zarówno stałe jak i mleczne zęby oraz dziąsła. Aquafresh Szczoteczka do zębów dla dzieci Advance to 6 korzyści dla 9-12 latków:

- mała główka;

- miękkie włókna;

- różna długość włókien;

- elastyczna główka;

- ergonomiczna rączka;

- nowoczesny design i kontrola nad siłą nacisku sczoteczki.

Nadmierne wyginanie może złamać rączkę szczoteczki.

Aquafresh Advance szczoteczka do zębów dla dzieci 9-12 lat soft 1 sztuka Dodatkowe

pasta do zębów dla dzieci pasta do zębów wybielająca szczoteczka do zębów dla dzieci wybielająca pasta do zębów płyn do płukania ust pasta do wybielania zębów pasta do zębów dla niemowląt pasta wybielająca do zębów szczoteczka do zębów dla niemowląt płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci dobra pasta do zębów pasta do zębów dla palaczy miękka szczoteczka do zębów plyn do plukania jamy ustnej szczoteczka do zębów dla rocznego dziecka pasta do zębów dla rocznego dziecka płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu płyn do płukania ust dla dzieci pasta Psi Patrol Pasta do zębów Psi Patrol Pasta dla dzieci Psi Patrol Pasta rodzinna Pasta dla całej rodziny Szczoteczka do zębów Psi Patrol Szczoteczka Psi Patrol Płyn do płukania jamy ustnej Psi Patrol Psi Patrol Pasta do codziennego stosowania

Kategoria

Higiena jamy ustnej

Stosowanie

Aquafresh Szczoteczka do zębów dla dzieci Advance, 9-12 lat charakteryzuje główka z włóknami różnej długości. Pomaga ona dokładnie czyścić zarówno stałe jak i mleczne zęby oraz dziąsła. Aquafresh Szczoteczka do zębów dla dzieci Advance to 6 korzyści dla 9-12 latków:- mała główka;- miękkie włókna;- różna długość włókien;- elastyczna główka;- ergonomiczna rączka;- nowoczesny design i kontrola nad siłą nacisku sczoteczki.Nadmierne wyginanie może złamać rączkę szczoteczki.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.