Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Aurovitas
Adres

Sokratesa 13D/27, 01-909 Warszawa

Pojemność 60 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

ApoPatram 37,5 mg + 325 mg tabletki powlekane 60 sztuk Skład

Jedna tabletka powlekana zawiera 37,5 mg tramadolu chlorowodorku i 325 mg paracetamolu.

ApoPatram 37,5 mg + 325 mg tabletki powlekane 60 sztuk Wskazania

Preparat jest wskazany w objawowym leczeniu umiarkowanego i ciężkiego bólu.

ApoPatram 37,5 mg + 325 mg tabletki powlekane 60 sztuk Działanie

Preparat złożony zawierający w swoim składzie nieopioidowy lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz opioidowy lek przeciwbólowy.

ApoPatram 37,5 mg + 325 mg tabletki powlekane 60 sztuk Dawkowanie

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletki należy połykać w całości, popijając płynem.Lek można przyjmować niezależnie od posiłków. Między kolejnymi dawkami należy zachować odstęp, co najmniej 6 godzin. Uwaga! W trakcie leczenia należy unikać spożywania alkoholu. 

ApoPatram 37,5 mg + 325 mg tabletki powlekane 60 sztuk Przeciwwskazania

Przeciwskazania do stosowania leku to nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancje pomocniczą preparatu, ostre zatrucie alkoholem, opioidami, lekami psychotropowymi. lekami nasennymi lub ośrodkowo działającymi lekami przeciwbólowymi. Nie należy podawać tramadolu z paracetamolem pacjentom, którzy zażywają lub w ciągu 14dni zażywali inhibitory MAO. Nie stosować u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby i u tych z niekontrolowaną lekami padaczką.

ApoPatram 37,5 mg + 325 mg tabletki powlekane 60 sztuk Dodatkowe

Poinformuj lekarza: Gdy masz uczulenie na tramadolu chlorowodorek, paracetamol lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek, padaczkę, poważne zaburzenia oddychania (np. astmę lub ciężkie choroby płuc), niedawny uraz głowy lub silne bóle głowy, którym towarzyszyły wymioty. Gdy stosujesz inne leki. Leku ApoPatram nie należy stosować jednocześnie z inhibitorami monoaminooksydazy (inhibitory MAO - leki stosowane w leczeniu depresji lub choroby Parkinsona). Nie zaleca się stosowania leku ApoPatram z następującymi lekami: karbamazepiną (lek przeciwpadaczkowy i przeciwbólowy); buprenorfiną, nalbufiną lub pentazocyną (leki przeciwbólowe z grupy opioidów) (działanie przeciwbólowe może być osłabione). Stosowanie leku ApoPatram może wiązać się ze zwiększeniem ryzyka wystąpienia działań niepożądanych w przypadku jednoczesnego przyjmowania następujących leków: tryptanów (stosowanych w leczeniu migreny) lub selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI, stosowanych w leczeniu depresji); leków uspokajających, nasennych, innych leków przeciwbólowych takich jak morfina i kodeina(też w preparatach przeciwkaszlowych), baklofenu (środek zwiotczający mięśnie), leków obniżających ciśnienie tętnicze, leków przeciwdepresyjnych lub leków przeciwalergicznych;  neuroleptyków (wpływających na stan psychiczny) lub bupropionu (lek wspomagający rzucanie palenia); warfaryny lub acenokumarolu (leków przeciwkrzepliwych). Skuteczność działania leku ApoPatram może także zmienić się w przypadku jednoczesnego stosowania następujących leków: metoklopramidu, domperydonu lub ondansetronu (stosowanych w leczeniu nudności i wymiotów); cholestyraminy (stosowanej w celu obniżenia poziomu cholesterolu we krwi); ketokonazolu lub erytromycyny (stosowanych w leczeniu zakażeń). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Nie należy stosować leku ApoPatram w czasie ciąży ani w okresie karmienia piersią. 

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat jest wskazany w objawowym leczeniu umiarkowanego i ciężkiego bólu.

Działanie

Preparat złożony zawierający w swoim składzie nieopioidowy lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz opioidowy lek przeciwbólowy.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.