Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Aurovitas
Adres

Sokratesa 13D/27, 01-909 Warszawa

Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Apo-Amlo 10 tabletki 10 mg 30 sztuk Skład

Każda tabletka zawiera amlodypiny bezylan, odpowiadający 10 mg amlodypiny. Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian.

Apo-Amlo 10 tabletki 10 mg 30 sztuk Wskazania

Samoistne nadciśnienie tętnicze. Przewlekła, stabilna i naczynioskurczowa dławica piersiowa. 

Apo-Amlo 10 tabletki 10 mg 30 sztuk Działanie

Preparat należy do grupy leków, nazywanych selektywnymi antagonistami kanału wapniowego, jego działanie polega na obniżaniu ciśnienia tętniczego krwi. Poza tym zmniejsza zapotrzebowanie na tlen i energię mięśnia sercowego.

Apo-Amlo 10 tabletki 10 mg 30 sztuk Dawkowanie

Doustnie, o stałej porze. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Tabletki można przyjmować niezależnie od posiłku, popijając szklanką wody.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku umieszczonymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu lub etykiecie. Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z zaleceniami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Apo-Amlo 10 tabletki 10 mg 30 sztuk Przeciwwskazania

Preparatu nie należy stosować u pacjentów z nadwrażliwością na amlodypinę, na którąkolwiek substancję pomocniczą lub pochodne dihydropirydyny. Nie należy stosować u osób z ciężkim niedociśnieniem tętniczym, zwężeniem drogi odpływu z lewej komory serca, hemodynamicznie niestabilną niewydolnością serca po przebyciu ostrego zawału serca.

Apo-Amlo 10 tabletki 10 mg 30 sztuk Dodatkowe

Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na amlodypinę, inne dihydropirydyny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, choroby serca.   Gdy przyjmujesz inne leki przeciwnadciśnieniowe. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne. Zaleca się przerwanie karmienia piersią podczas stosowania amlodypiny. 

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Samoistne nadciśnienie tętnicze. Przewlekła, stabilna i naczynioskurczowa dławica piersiowa. 

Działanie

Preparat należy do grupy leków, nazywanych selektywnymi antagonistami kanału wapniowego, jego działanie polega na obniżaniu ciśnienia tętniczego krwi. Poza tym zmniejsza zapotrzebowanie na tlen i energię mięśnia sercowego.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.