Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Anabox
Adres


Pojemność 7szt.
Postać Kaseta
Dostępność

Spis treści:

Anabox Daily Rainbow box zestaw kasetek na 7 dni Opis

Anabox 7 days - to zestaw kasetek Daily box - 7 sztuk -  z podziałem na pory dnia i dni tygodnia 

Anabox Daily Rainbow box zestaw kasetek na 7 dni Działanie

Napełnianie:

W celu umycia pojemników należy wyjąć dozownik dzienny i zdjąć wieka.

Wieka oraz dolne elementy dozownika można myć w zmywarce. Po wysuszeniu poszczególnych elementów, w prosty sposób ponownie zamocować wieka w prawidłowej pozycji (przegroda przeznaczona na leki przyjmowane rano jest większa), aby były dobrze osadzone i można je było odpowiednio przesuwać.

Dozownik dzienny należy wyjąć z magazynka i napełnić poszczególne dni tygodnia potrzebnymi lekarstwami według dnia i pory przyjmowania leku.

Wyjmowanie lekarstw z dozownika dziennego:

Dzień i pory przyjmownia leków zostały oznaczone na wieku dozownika, większa przegroda („rano”) znajduje się zawsze z lewej strony . Aby przyjąć lekarstwo o wybranej porze należy przesunąc wieko w prawo do momentu odsłonięcia przegrody, wyjąć lek, a następnie z powrotem przesunąć wieko w pozycję wyjściową, zamykając w ten sbosób dozownik dzienny. Aby wyjąć lek z przegrody „w razie potrzeby”, należy pzesunąć wieko dozownika w lewo, a po wyjęciu lekarstwa z powrotem w prawo do pozycji wyjściowej.

Wyjmowanie dozowników dziennych z magazynka:

Dozownik dzienny wyjmowany jest w prosty sposób z przodu i odkładany z powrotem w ten sam sposób przez lekkie dociśnięcie. Aby zmienić dzien tygodnia, należy wsuwac inne dozowniki dzienne od tyłu w magazynek tak długo, aż z przodu pojawi się pożądany dzień tygodnia.

Dostępne w języku polskim.

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Działanie

Napełnianie: W celu umycia pojemników należy wyjąć dozownik dzienny i zdjąć wieka. Wieka oraz dolne elementy dozownika można myć w zmywarce. Po wysuszeniu poszczególnych elementów, w prosty sposób ponownie zamocować wieka w prawidłowej pozycji (przegroda przeznaczona na leki przyjmowane rano jest większa), aby były dobrze osadzone i można je było odpowiednio przesuwać. Dozownik dzienny należy wyjąć z magazynka i napełnić poszczególne dni tygodnia potrzebnymi lekarstwami według dnia i pory przyjmowania leku. Wyjmowanie lekarstw z dozownika dziennego: Dzień i pory przyjmownia leków zostały oznaczone na wieku dozownika, większa przegroda („rano”) znajduje się zawsze z lewej strony . Aby przyjąć lekarstwo o wybranej porze należy przesunąc wieko w prawo do momentu odsłonięcia przegrody, wyjąć lek, a następnie z powrotem przesunąć wieko w pozycję wyjściową, zamykając w ten sbosób dozownik dzienny. Aby wyjąć lek z przegrody „w razie potrzeby”, należy pzesunąć wieko dozownika w lewo, a po wyjęciu lekarstwa z powrotem w prawo do pozycji wyjściowej. Wyjmowanie dozowników dziennych z magazynka: Dozownik dzienny wyjmowany jest w prosty sposób z przodu i odkładany z powrotem w ten sam sposób przez lekkie dociśnięcie. Aby zmienić dzien tygodnia, należy wsuwac inne dozowniki dzienne od tyłu w magazynek tak długo, aż z przodu pojawi się pożądany dzień tygodnia. Dostępne w języku polskim.

Aneta
Fajne kasetki na tabletki. Kupiłam je dla swojej mamy. Pomagają jej w pamiętaniu o zażywaniu leków.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.