product-image
Alter Medica Pichtosept olejek pichtowy 50 ml
26.48 zł
Alter Medica Pichtosept olejek pichtowy 50 ml

Alter Medica Pichtosept olejek pichtowy 50 ml

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)

20ml 50ml
Producent
Alter Medica

Spokojna 11, 34-300 Żywiec

Pojemność
50ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 52.96 zł

Dostępny

26.48 zł

Opis

Suplement diety o działaniu ogólnie wzmacniającym organizm. Olejek pichtowy otrzymywany jest z syberyjskiej jodły białokorej rosnącej na czystych ekologicznie terenach Syberii.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład

100% olejek z syberyjskiej jodły białokorej.

Dawkowanie

5 do 10 kropli na łyżeczce cukru lub miodu na dzień. Olejek pichtowy można spożywać, wcierać w bolące miejsca, stosować do inhalacji (ok. 5 minut) oraz 20-minutowych okładów lub dodawać do kąpieli.

Przeciwwskazania

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży i w okresie laktacji decyzję o stosowaniu powinny skonsultować z lekarzem.

Dodatkowe

przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie jest wskazany dla osób uczulonych na składniki igliwia, gdyż olejek ten może być alergenem.

Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Kategoria

Producent

Postać

Kluczowy składnik

olejek pichtowy

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Pola
olejek pichtowy to moje ostatnie odkrycie służące poprawie kondycji organizmu oraz wzmocnieniu odporności. dawkowanie w moim przypadku to 5 kropli na łyżeczkę miodu, ale z tego co wiem olejek pichtowy zastosowanie ma bardzo szerokie. olejek pichtowy opinie ma dobre wsród moich koleżanek które to stosują produkt od dłuższego czasu. cena korzystna gdyż produkt jest wydajny. szczerze polecam.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem