zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 290g
Postać Sól
Dostępność

Spis treści:

Alkemie Pink Meteors relaksujące kryształy do kąpieli 290 g Opis

Weź oczyszczającą, relaksującą kąpiel z różowymi kryształami. Dzięki dodaniu ich do wanny Twoja kąpiel stanie się prawdziwym rytuałem SPA - poczujesz odprężenie, a skóra stanie się bardziej odżywiona. W 100% naturalne kryształy do kąpieli, które dostarczą Twojej skórze bogactwa mikro- i makroelementów, doskonale zregenerują ciało po intensywnym wysiłku fizycznym, oraz przywrócą mu harmonię, redukując stres i napięcie. Zawarte w kryształach składniki pozostawią skórę upiększoną.

Alkemie Pink Meteors relaksujące kryształy do kąpieli 290 g Skład

Skład: Sodium chloride

makroelementy: wapń, potas, sód, magnez, chlor, siarka, fosfor;

mikroelementy m.in.: bor, chrom, cynk, fluor, jod, kobalt, krzem, miedz, molibden, nikiel, selen, wanad, żelazo;

kryształy to produkt w 100% naturalny, nie zawiera barwników, olejów mineralnych, środków zapachowych, konserwantów i emulgatorów. Kryształy nie są modyfikowane i jako jedne z niewielu dostępnych na rynku nie zawierają w swym składzie E 536 (żelazocyjanek potasu K4Fe(CN)6) ani też jodku potasu. 

Alkemie Pink Meteors relaksujące kryształy do kąpieli 290 g Działanie

Regenerują, odżywiają, niwelują napięcie i stres. Zawarte w kryształach składniki pozostawią skórę odżywioną i upiększoną.

Alkemie Pink Meteors relaksujące kryształy do kąpieli 290 g Dawkowanie

Włóż do wanny jeden kryształ i napełnij ją ciepłą wodą. Pozostaw go na cały czas kąpieli. Powinna ona trwać 15-20 minut. Po tym czasie wyjmij kryształ, osusz go i odłóż do ponownego użycia. Po kąpieli nie trzeba spłukiwać minerałów ze skóry. Kryształy przechowuj w suchym miejscu.

Kategoria

Kosmetyki i akcesoria do kąpieli

Postać

Działanie

Regenerują, odżywiają, niwelują napięcie i stres. Zawarte w kryształach składniki pozostawią skórę odżywioną i upiększoną.

Dla kogo

kobieta

Stosowanie

kąpiel

Wiek

30-40 lat 40-50 lat 50-60 lat 60 i wiecej lat 12-18 lat 18-30 lat

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.