zdjecie zdjecie

Alflorex 30 kapsułek

Producent Biocodex
Pojemność 30szt.
Postać Kapsułki
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Alflorex to suplement diety zawierający Bifidobacterium infdntis, szczep 35624®. Każda kapsułka preparatu Alflorex zawiera 1 miliard bakterii.

Skład

Skrobia kukurydziana; hydroksypropylometyloceluloza; bakterie Bifidobacterium infantis, szczep 35624®; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; sacharoza; trehaloza; barwnik: dwutlenek tytanu; stabilizator: cytrynian sodu.

Działanie

Alflorex® to jedyny produkt w Europie, który zawiera szczep 35624®. Szczep 35624® został wyizolowany z jelita ludzkiego. W trakcie wielu lat badań prowadzonych przez naukowców z Alimentary Health Ltd. oraz z APC Microbiome Institute na University College Cork (jednej z wiodących na świecie instytucji zajmujących się jelitami) szczep został szczegółowo opisany i przebadany pod kątem klinicznym.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie przez 4 tygodnie. Połknąć, popijając szklanką wody.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety.

Dodatkowe

Nie przechowywać w lodówce. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opinie o Alflorex 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.