zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Gemi
Adres


Pojemność 10g
Postać Maść
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Preparat zawiera retinol 1000 j.m./g.

Wskazania

Ubytki naskórka i niewielkie uszkodzenia skóry. Ochrona skóry przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych (zimnem, wiatrem), w tym po przebytych niewielkich odmrożeniach i oparzeniach I stopnia.

Działanie

Preparat reguluje wzrost, różnicowanie i regenerację nabłonków. Chroni skórę przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych oraz wspomaga proces regeneracji naskórka i skóry właściwej. Wywiera korzystny wpływ na elastyczność skóry.

Niedobór witaminy A może być przyczyną zmian skórnych i rogowacenia nabłonka.

Dawkowanie

Miejscowo. Częstotliwość stosowania leku określa lekarz.  

Uwaga! Nie stosować na otwarte rany oraz błony śluzowe. Należy zapoznać się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.  Przed zastosowaniem leku należy bezwzględnie sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu lub etykiecie. Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. 

Przeciwwskazania

Nie należy stosować preparatu w przypadku nietolerancji  lub uczulenia na którykolwiek składnik preparatu. W skojarzeniu z kosmetykami o działaniu wysuszającym i ściągającym może wywołać podrażnienie skóry.  Lek nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn. 

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Producent

Postać

Stosowanie

Ubytki naskórka i niewielkie uszkodzenia skóry. Ochrona skóry przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych (zimnem, wiatrem), w tym po przebytych niewielkich odmrożeniach i oparzeniach I stopnia.

Działanie

Preparat reguluje wzrost, różnicowanie i regenerację nabłonków. Chroni skórę przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych oraz wspomaga proces regeneracji naskórka i skóry właściwej. Wywiera korzystny wpływ na elastyczność skóry. Niedobór witaminy A może być przyczyną zmian skórnych i rogowacenia nabłonka.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.