Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Actavis
Adres

Parsippany-Troy Hills, New Jersey, Stany Zjednoczone

Pojemność 28 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Agregex 75mg tabletki powlekane 28 sztuk Skład

Każda tabletka powlekana zawiera 97,86 mg klopidogrelu wodorosiarczanu, co odpowiada 75 mg klopidogrelu oraz 78,14 mg laktozy bezwodnej i 0,29 mg lecytyny (zawiera olej sojowy) (E 322).


Wykaz substancji pomocniczych:

Rdzeń: laktoza bezwodna, celuloza mikrokrystaliczna (typ 102), krospowidon (typ A), glicerolu dibehenian, talk.

Otoczka: Opadry II 85G34669 Pink, alkohol poliwinylowy, talk, makrogol 3350, lecytyna sojowa (E 322), tytanu dwutlenek (E 171), żelaza tlenek czerwony (E 172).

Agregex 75mg tabletki powlekane 28 sztuk Wskazania

Zapobieganie tworzeniu się zakrzepów w miażdżycy naczyń, zwłaszcza zakrzepów w tętnicach wieńcowych (w przebiegu zawału serca) oraz w tętnicach mózgowych (w przebiegu udaru niedokrwiennego mózgu). 

Agregex 75mg tabletki powlekane 28 sztuk Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwpłytkowe (zmniejsza możliwość tworzenia się zakrzepów krwi)

Agregex 75mg tabletki powlekane 28 sztuk Dawkowanie

Doustnie. Dawkę i częstotliwości stosowania leku ustala lekarz. Lek można przyjmować niezależnie od posiłków. Aby leczenie było skuteczne i bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Agregex 75mg tabletki powlekane 28 sztuk Przeciwwskazania

Możliwe skutki uboczne: Często: biegunka, bóle brzucha, niestrawność. Niezbyt często: wrzód żołądka, wrzód dwunastnicy, zapalenie żołądka, wymioty, nudności, zaparcie, wzdęcie z oddawaniem wiatrów, bóle głowy, zawroty głowy i zaburzenia czucia. Zwiększona skłonność do krwawień z przewodu pokarmowego i nosa, rzadziej krwawienia w miejscu nakłucia. Ryzyko wystąpienia krwawienia zmniejsza się w trakcie trwania leczenia. W przypadku równoczesnego stosowania kwasem acetylosalicylowym prawdopodobieństwo wystąpienia krwawienia jest większe. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn w ruchu. 

Agregex 75mg tabletki powlekane 28 sztuk Dodatkowe

Poinformuj lekarza: gdy masz nadwrażliwość na klopidogrel lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, poważne zaburzenia funkcji wątroby, krwawienia z przewodu pokarmowego. Gdy przyjmujesz warfarynę, kwas acetylosalicylowy lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, heparynę, leki trombolityczne, inhibitor glikoproteiny GPIIb/IIIa. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty oraz gdy jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią. 

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Zapobieganie tworzeniu się zakrzepów w miażdżycy naczyń, zwłaszcza zakrzepów w tętnicach wieńcowych (w przebiegu zawału serca) oraz w tętnicach mózgowych (w przebiegu udaru niedokrwiennego mózgu). 

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwpłytkowe (zmniejsza możliwość tworzenia się zakrzepów krwi)

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.