zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Anpharm
Adres

Annopol 6B, 03-236 Warszawa

Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Każda tabletka zawiera 0,25mg alprazolamu.

Wskazania

Preparat jest wskazany do stosowania w krótkotrwałym leczeniu zespołu lęku napadowego z agorafobią lub bez niej,  zespołu lęku uogólnionego oraz zespołu lękowego z wtórnym obniżeniem nastroju.
Zaleca się stosowanie preparatu wyłącznie w przypadkach, kiedy objawy są nasilone, zaburzają prawidłowe funkcjonowanie lub są uciążliwe dla pacjenta.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwlękowe, nasenne, uspokajające, przeciwdrgawkowe oraz miorelaksacyjne (obniżające napięcie mięśniowe).

Dawkowanie

Lek przeznaczony do stosowania doustnego i powinien być zażywany w jak najmniejszej skutecznej dawce. Nie przekraczaj zaleconych dawek ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania leku a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu lub życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu skonsultuj się z lekarzem. Leczenie powinno trwać najkrócej, jak to tylko możliwe. Każda modyfikacja dawki powinna być wcześniej skonsultowana z lekarzem prowadzącym. Lek należy odstawiać stopniowo w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia objawów odstawienia. Alprazolam, zwłaszcza na początku leczenia, może zaburzać zdolność koncentracji, dlatego nie zaleca się stosowania u osób prowadzących pojazdy mechaniczne lub obsługujących urządzenia mechaniczne w ruchu. W trakcie dalszego leczenia ograniczenia powinny być rozważane indywidualnie. Podczas leczenia nie należy spożywać alkoholu.

Przeciwwskazania

Niestety, nawet jeżeli istnieją istotne wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony lub wykazujesz nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu lub na inne benzodiazepiny.
Przeciwwskazaniami do stosowania preparatu są również nużliwość mięśni, ciężka niewydolność oddechowa, zespół bezdechu sennego, ciężka niewydolność wątroby.
Preparatu nie należy stosować u dzieci i młodzieży do 18. roku życia.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat jest wskazany do stosowania w krótkotrwałym leczeniu zespołu lęku napadowego z agorafobią lub bez niej,  zespołu lęku uogólnionego oraz zespołu lękowego z wtórnym obniżeniem nastroju.Zaleca się stosowanie preparatu wyłącznie w przypadkach, kiedy objawy są nasilone, zaburzają prawidłowe funkcjonowanie lub są uciążliwe dla pacjenta.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwlękowe, nasenne, uspokajające, przeciwdrgawkowe oraz miorelaksacyjne (obniżające napięcie mięśniowe).

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.