zdjecie zdjecie

Active Plast Special plastry na odciski z kwasem salicylowym do cięcia 4 sztuki

Producent NTrade
Pojemność 4szt.
Postać Plastry
Dostępna ilość
66%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Plastry na odciski z kwasem salicylowym są skuteczne na odciski, nagniotki i modzele. Chronią wrażliwe części przed uciskiem i obtarciami. Samoprzylepne i jednorazowe.

pomagają usuwać odciski

zawierają kwas salicylowy

testowane dermatologicznie

Skład

Opakowanie zawiera 4 plastry

Dawkowanie

przed aplikacją upewnij się, że skóra gdzie ma zostać umieszczony plaster jest czysta i sucha aby zapewnić maksymalną czepliwość i skuteczność działania. Wyciągnij plaster z opakowania, przytnij do pożądanej wielkości, usuń część ochronną i umieść plaster w miejscu odcisku. Stosuj jeden plaster dziennie.

Dodatkowe

stosować tylko w leczeniu odcisków, tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Nie stosować na zaczerwienioną lub spierzchniętą skórę. W przypadku wystąpienia uczulenia, należy natychmiast przerwać leczenie. Diabetycy, osoby z problemami krążeniowymi, kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią, dzieci poniżej 16 lat lub osoby posiadające wątpliwości, powinny przed zastosowaniem produktu skonsultować się z lekarzem. Produkt przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w czystym, suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt zawiera 35-40% kwasu salicylowego. Nie należy stosować dłużej niż 2 tygodnie, o ile lekarz nie zaleci inaczej.

Opinie o Active Plast Special plastry na odciski z kwasem salicylowym do cięcia 4 sztuki

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.