product-image
Active Plast Functional plastry na chrapanie 10 sztuk
16.98 zł
Active Plast Functional plastry na chrapanie 10 sztuk

Active Plast Functional plastry na chrapanie 10 sztuk

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
NTrade

ul. Kolejowa 5a 58-124 Marcinowice

Pojemność
10szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 1.70 zł

Dostępny

16.98 zł

Opis

Plastry pomagają zredukować chrapanie i ułatwiają oddychanie, którego utrudnienie spowodowane jest przekrwieniem śluzówki nosa. Aby zredukować chrapanie lub ułatwić oddychanie plaster należy użyć według potrzeb, przed snem lub przed rozpoczęciem ćwiczeń sportowych.

przezroczyste

pomagają zredukować chrapanie

ułatwiają oddychanie

rozszerzają nozdrza

Skład

Opakowanie zawiera 10 plastrów na chrapanie

Dawkowanie

przed aplikacją upewnij się, że skóra jest czysta i sucha. Wyciągnij plaster z opakowania i usuń część ochronną. Przyklej plaster na nos i poczekaj kilka sekund aby umożliwić jego dopasowanie. Po kilku godzinach usuń plaster. Tylko do użytku zewnętrznego i jednorazowego.

Dodatkowe

zaleca się przerwanie stosowania jeśli pojawi się podrażnienie. Nie stosować u dzieci poniżej 5 roku życia. Nie stosować na podrażnioną skórę i nie stosować dłużej niż 12 godzin.

Częste pytania

Plastry na nos przeciw chrapaniu są dość tanim i łatwo dostępnym środkiem mogącym nieść poprawę jakości snu. Dodatkowo ich stosowanie nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych, poza możliwym delikatnym podrażnieniem na nosie spowodowanym przez kontakt skóry z klejem. Osoby zmagające z chrapaniem powinny je z tych względów wypróbować. Osoby stosujące plastry prorespirujące mogą dostrzec łatwiejsze zasypianie i bardziej efektywny sen. Dzięki plastrom mogą rano obudzić się wypoczęci i zapomnieć o wcześniej odczuwanym zmęczeniu, pomimo teoretycznie przespanej nocy. 

Ponadto ze względu na możliwe poszerzenie nozdrzy są często stosowane podczas aktywności fizycznych z uwagi na zwiększenie wydolności oddechowej. 

Chrapanie jest jednym z głównych powodów zakłócania snu, a dotyczy się to także niechrapiących partnerów. Chrapanie jest konsekwencją utrudnionego przepływu powietrza w nosie lub w tylnej części gardła. Plastry na chrapanie są sposobem na uzyskanie nieinwazyjnego rozszerzenia nosa podczas snu. Przyklejone na zewnętrznej części nosa powodują roztwieranie nozdrzy, dlatego zwiększają dostęp dla powietrza. 

To czy plastry na nos na chrapanie są skuteczne, uzależnione jest od tego, co powoduje i jaki jest stopień niedrożności w górnych drogach oddechowych. Poprawnie przyklejone potrafią znacząco rozszerzyć boki nosa, jednak nie zawsze będą w stanie znacząco zniwelować poziom chrapania. Plastry przeciw chrapaniu nie są rekomendowane jako środek do leczenia podstawowych zaburzeń snu, które są częstą przyczyną chrapania, np. bezdechu sennego. Pomimo tego mogą zmniejszyć intensywność chrapania. Plastry na chrapanie są metodą polecaną w pierwszej kolejności w ramach samodzielnych prób zniwelowania chrapania. 

Plastry przeciw chrapaniu są małymi i jednocześnie elastycznymi paskami materiału. Skuteczniej naciągają skórę niż zwykle plastry opatrunkowe. Od spodu pokryte są materiałem samoprzylepnym i tą częścią są zakładane na zewnętrzną część nosa. Dodatkowo jedna z części plastrów przyklejana jest na środek nosa. Założone plastry przeciw chrapaniu odpowiadają za rozciąganie boków nosa, dlatego potrafią poszerzyć kanał nosowy. Z tego względu podczas nocy polepsza się przepływ powietrza przez nos, przy jednoczesnym pomniejszeniu oporu powietrza w drogach nosowych. Zazwyczaj plaster na chrapanie działa przez ok. 7-8 godzin, czyli jeden plaster jest wystarczający przez całą noc. Plastry Active Plast cechują się wysoką jakością, dlatego pozostają na swoim miejscu przez całą noc.

Kategoria

Producent

Postać

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Magda
Active plast nie tylko redukują chrapanie, ale również ułatwiają oddychanie!kupiłam je dla mojego męża i wreszcie wysypiam się spiąc u Jego boku!zanim trafiliśmy na plastry active plast functional straciliśmy mnóstwo pieniędzy na specjalistyczne poduszki, spraye czy listki na nos przeciw chrapaniu. Active plast functional mają same pozytywne opinie w internecie! Tanie a naprawdę działają! Polecam!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem