Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Roche Polska
Adres


Pojemność 1szt
Postać Urządzenie
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Accu-Chek Instant glukometr 1 sztuka Opis

Glukometr Accu-Chek Instant umożliwia szybki i łatwy pomiar poziomu glukozy we krwi.

Accu-Chek Instant glukometr 1 sztuka Skład

Opakowanie zawiera: Glukometr Accu-Chek Instant z bateriami, testy paskowe Accu-Chek Instant, nakłuwacz Accu-Chek FastClix, lancety Accu-Chek FastClix, etui, instrukcje obsługi.

Accu-Chek Instant glukometr 1 sztuka Działanie

  • Otrzymany wynik jest oznaczony na  9-stopniowej skali, dzięki czemu wiesz czy mieści się on w zakresie docelowym, czy  jest poniżej lub powyżej zalecanej wartości.
  • Wynik glikemii w mniej niż 4 sekundy! System Accu-Chek Instant umożliwia wygodny pomiar glikemii w różnych warunkach. Spełnia wymagania dokładności określone w normie EN ISO 15197:2015**. Spełnienie tej normy świadczy o wysokiej jakości urządzenia
  • Wyraźny podświetlany ekran, dzięki któremu z łatwością odczytasz datę i godzinę, a pamięć glukometru pomieści aż 720 wyników pomiarów. Pod ręką masz również wartości średnie z 7, 14, 30 i 90 dni.
  • Prawie bezbolesne nakłucie tylko jednym ruchem, dzięki opatentowanej technologii Clixmotion®.
  • Glukometr Accu-Check Instant łączy się automatycznie przez Bluetooth z wybranymi modelami smartfonów, mających zainstalowaną aplikację mySugr.
  • W prosty i higieniczny sposób usuniesz test paskowy z portu glukometru. Odbywa się to za pomocą przycisku wyrzutu testu paskowego, umieszczonego z boku glukometru.
  • Test paskowy z wyjątkowo szeroką kapilarą, która pozwala na przyłożenie niewielkiej próbki krwi w dowlonym miejscu na całej szerokości żółtego obszaru.

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Działanie

Otrzymany wynik jest oznaczony na  9-stopniowej skali, dzięki czemu wiesz czy mieści się on w zakresie docelowym, czy  jest poniżej lub powyżej zalecanej wartości.Wynik glikemii w mniej niż 4 sekundy! System Accu-Chek Instant umożliwia wygodny pomiar glikemii w różnych warunkach. Spełnia wymagania dokładności określone w normie EN ISO 15197:2015**. Spełnienie tej normy świadczy o wysokiej jakości urządzeniaWyraźny podświetlany ekran, dzięki któremu z łatwością odczytasz datę i godzinę, a pamięć glukometru pomieści aż 720 wyników pomiarów. Pod ręką masz również wartości średnie z 7, 14, 30 i 90 dni.Prawie bezbolesne nakłucie tylko jednym ruchem, dzięki opatentowanej technologii Clixmotion®.Glukometr Accu-Check Instant łączy się automatycznie przez Bluetooth z wybranymi modelami smartfonów, mających zainstalowaną aplikację mySugr.W prosty i higieniczny sposób usuniesz test paskowy z portu glukometru. Odbywa się to za pomocą przycisku wyrzutu testu paskowego, umieszczonego z boku glukometru.Test paskowy z wyjątkowo szeroką kapilarą, która pozwala na przyłożenie niewielkiej próbki krwi w dowlonym miejscu na całej szerokości żółtego obszaru.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.