Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent 59S
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Sterylizator
Dostępność

Spis treści:

59S Torba do sterylizacji zabawek UVC LED Toy Bag P18M 1 sztuka Wskazania

Szybko, Skutecznie, Bezpiecznie! Nowoczesny sterylizator o wszechstronnym zastosowaniu. Idealny do sterylizacji przedmiotów codziennego użytku takich jak zabawki, pościel, odzież. Wystarczy 1 - kliknięcie, aby skutecznie zniszczyć 99,9% baterii i wirusów w zaledwie 59 sekund. Przenośny system sterylizacji. Urządzenie wykorzystuje unikalną technologię UVC LED. W podróży możliwość korzystania zapewnia łącze USB: urządzenie posiada możliwość podpięcia do zewnętrznego źródła zasilania takiego, jak: smartphone, power bank, port USB w samochodzie.

Zastostowanie: sterylizacja przedmiotów codzienngo użytku: zabawki, odzież, ręczniki, pościel, itp.

59S Torba do sterylizacji zabawek UVC LED Toy Bag P18M 1 sztuka Działanie

Światło ultrafioletowe bezpośrednio wpływa i dezaktywuje procesy DNA i RNA żywych mikroorganizmów . Działanie to powoduje przerwanie ich rozwoju i zniszczenie.

Wiele należycie akredytowanych testów pokazuje, w jaki sposób technologia UVLED stosowana przez 59S eliminuje 99,9% mikroorganizmów.

Zastosowanie technologii UV LED zastąpiło tradycyjne metody, takie jak pochodne pary i chloru. To zastąpienie na korzyść światła UV występuje zarówno na poziomie medycznym, jak i sanitarnym dla instrumentów typu: stetoskopy, maski, okulary itp., A także na poziomie krajowym w przypadku narzędzi do manicure, pielęgnacji dzieci i niemowląt.

59S Torba do sterylizacji zabawek UVC LED Toy Bag P18M 1 sztuka Dawkowanie

Przed rozpoczęciem użytkowania upewnimy się, że bateria jest naładowana. Umieścimy zabawki i przedmioty, które będziemy sterylizować Zamkniemy pokrywkę, jak wskazano. Wciśniemy przycisk rozpoczęcia procesu, co spowoduje, że kontrolka rozpoczęcia procesu zacznie migać.

Pod koniec sterylizacji światło pozostanie włączone.

STERYLIZATOR UVC LED 59S Toy Bag P18M Wysokość 30 cm, Głębokość 24 cm

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Stosowanie

Szybko, Skutecznie, Bezpiecznie! Nowoczesny sterylizator o wszechstronnym zastosowaniu. Idealny do sterylizacji przedmiotów codziennego użytku takich jak zabawki, pościel, odzież. Wystarczy 1 - kliknięcie, aby skutecznie zniszczyć 99,9% baterii i wirusów w zaledwie 59 sekund. Przenośny system sterylizacji. Urządzenie wykorzystuje unikalną technologię UVC LED. W podróży możliwość korzystania zapewnia łącze USB: urządzenie posiada możliwość podpięcia do zewnętrznego źródła zasilania takiego, jak: smartphone, power bank, port USB w samochodzie.Zastostowanie: sterylizacja przedmiotów codzienngo użytku: zabawki, odzież, ręczniki, pościel, itp.

Działanie

Światło ultrafioletowe bezpośrednio wpływa i dezaktywuje procesy DNA i RNA żywych mikroorganizmów . Działanie to powoduje przerwanie ich rozwoju i zniszczenie.Wiele należycie akredytowanych testów pokazuje, w jaki sposób technologia UVLED stosowana przez 59S eliminuje 99,9% mikroorganizmów.Zastosowanie technologii UV LED zastąpiło tradycyjne metody, takie jak pochodne pary i chloru. To zastąpienie na korzyść światła UV występuje zarówno na poziomie medycznym, jak i sanitarnym dla instrumentów typu: stetoskopy, maski, okulary itp., A także na poziomie krajowym w przypadku narzędzi do manicure, pielęgnacji dzieci i niemowląt.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.