Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent 59S
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Sterylizator
Dostępność

Spis treści:

59S Torba do sterylizacji UVC LED Mommy Bag P14 1 sztuka Wskazania

Przenośna torba wyposażona w technologię LED i sterylizujące światło UV jest idealnym towarzyszem naszych podróży i przemieszczeń. Możemy sterylizować dużą część przyborów codziennego użytku, zarówno higieny osobistej, jak i produktów dla dzieci.

59S Torba do sterylizacji UVC LED Mommy Bag P14 1 sztuka Działanie

Innowacyjna technologia. Dzięki krótkiej ekspozycji na światło UV diody LED eliminują bakterie (E. coli, S. aureus itp.), Wirusy ( koronawirus, grypa itp.), Grzyby i wszelkiego rodzaju pierwotniaki , niszcząc ich DNA lub RNA, uniemożliwiając ich rozmnażanie. .

Ten rodzaj sterylizacji pozwala nam uniknąć konieczności używania chemikaliów lub innego rodzaju płynów.

Wystarczy nacisnąć przycisk i poczekać 3 minuty, aby oczyścić nasze obiekty z mikroorganizmów.

Idealny do produktów takich jak smoczki, smoczki, telefony komórkowe, pincety, nożyczki, żyletki, butelki . Uniwersalny i praktyczny sterylizator na każdą okazję.

Praktyczna niższa przestrzeń do przechowywania pozwoli nam używać jej jako torby na przybory toaletowe lub do przenoszenia przedmiotów takich jak butelki, smoczki lub cokolwiek potrzebujemy.

Lekkie, eleganckie i praktyczne dla każdego.

59S Torba do sterylizacji UVC LED Mommy Bag P14 1 sztuka Dawkowanie

Otwórz torbę i włóż do niej przedmioty, które chcesz sterylizować. Unikaj pozostawiania obiektów jeden na drugim.

Zamknij torbę i podłącz adapter (5V 2A) lub odpowiedni akumulator „59S”.

Naciśnij przycisk, aby rozpocząć sterylizację. Kontrolka będzie migać podczas procesu sterylizacji (3 minuty).

Po zakończeniu sterylizacji kontrolka przestanie migać.

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Przenośna torba wyposażona w technologię LED i sterylizujące światło UV jest idealnym towarzyszem naszych podróży i przemieszczeń. Możemy sterylizować dużą część przyborów codziennego użytku, zarówno higieny osobistej, jak i produktów dla dzieci.

Działanie

Innowacyjna technologia. Dzięki krótkiej ekspozycji na światło UV diody LED eliminują bakterie (E. coli, S. aureus itp.), Wirusy ( koronawirus, grypa itp.), Grzyby i wszelkiego rodzaju pierwotniaki , niszcząc ich DNA lub RNA, uniemożliwiając ich rozmnażanie. .Ten rodzaj sterylizacji pozwala nam uniknąć konieczności używania chemikaliów lub innego rodzaju płynów.Wystarczy nacisnąć przycisk i poczekać 3 minuty, aby oczyścić nasze obiekty z mikroorganizmów.Idealny do produktów takich jak smoczki, smoczki, telefony komórkowe, pincety, nożyczki, żyletki, butelki . Uniwersalny i praktyczny sterylizator na każdą okazję.Praktyczna niższa przestrzeń do przechowywania pozwoli nam używać jej jako torby na przybory toaletowe lub do przenoszenia przedmiotów takich jak butelki, smoczki lub cokolwiek potrzebujemy.Lekkie, eleganckie i praktyczne dla każdego.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.