Bio-Oil olejek 125 ml

cena
34,98 zł
Ilość:
Producent Cederroth
Pojemność 125 ml
Postać leku Olejek

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Jest polecany dla dojrzałej i starzejącej się skóry. Polecany równiez do cery suchej i odwodnionej. Produkt polecany jest do pielęgnacji skóry: z bliznami, z rozstępami, o nierównym kolorycie, do skóry dojrzałej i starzejącej się, do cery suchej i odwodnionej.

Działanie

Poprawia nierówny ton skóry oraz zapobiega w pojawianiu się rozstępów i blizn, a już powstałym skutecznie pomaga poprawić wygląd. BLIZNY: Olejek pomaga poprawić wygląd zarówno nowych i starych blizn powstałych po zabiegach chirurgicznych, skaleczeniach, poparzeniach, blizny potrądzikowe oraz po ospie wietrznej. Pomaga zmniejszyć niewygodę związaną z pokiereszowaną mocno odwodniona i łuskowatą skórą. ROZSTĘPY: Olejek zmniejsza prawdopodobieństwo powstania rozstępów mogących wystąpić podczas ciąży, w trakcie przybierania na wadze albo szybkiego wzrostu w okresie dojrzewania. NIERÓWNY TON SKÓRY: Pomaga odzyskać właściwy, bardziej równomierny koloryt skóry po zmianach hormonalnych i i przebarwieniach wywołanych nadmierną ekspozycją na słońce. ODWODNIONA SKÓRY: Nawilża skórę wystawioną na ekstremalne warunki pogodowe oraz chroni skórę przed nadmierną utratą wilgoci spowodowaną klimatyzacją, centralnym ogrzewaniem, częstą kąpielą w twardej wodzie.

Dawkowanie

BLIZNY: Dwa razy dziennie masując delikatnie koniuszkami palców, aż do wchłonięcia. Używać min 3 miesiące. Nie stosować na uszkodzoną skórę. ROZSTĘPY: Dwa razy dziennie w obszarach najbardziej podatnych na pojawianie się rozstępów masując koniuszkami palców do wchłonięcia. NIERÓWNY TON SKÓRY: Dwa razy dziennie masując koniuszkami palców w miejscach gdzie skóra zmienia swój odcień. ODWODNIONA SKÓRY: Stosuj po kąpieli, prysznicu i wygrzewaniu się masując skórę zwracając szczególną uwagę na miejsca suche i popękane.Produkt można dodawać do kąpieli. Bio-Oil jest hipoalergiczny i nie zawiera konserwantów dlatego jest odpowiednim preparatem dla wszystkich rodzajów skóry.Do użycia na twarz i ciało.

Bio-Oil olejek 125 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Bio-Oil olejek 125 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone