Zdrowy Duet KONTROLA POZIOMU CUKRU Żurawina + Morwa Biała EkaMedica 2 x 500ml - Data ważności 23-12-2017

cena
33,59 zł
36,78 zł
Ilość:
Producent EkaMedica JaRo-Pol
Pojemność 1000ml
Postać leku płyn
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

o specjalnie dobrany zestaw soków bogaty w składniki wspomagające prawidłowy metabolizm cukrów. Dla utrzymania odpowiedniego poziomu glukozy we krwi ważna jest odpowiednia suplementacja produktami zawierającymi magnez, chrom, cynk i selen, a także witaminy C, E oraz z grupy B. Składniki te możemy znaleźć w soku z żurawiny, który doskonale redukuje stres oksydacyjny w organizmie. Morwa natomiast zmniejsza trawienie cukrów złożonych i wchłanianie cukrów prostych, co wpływa na obniżenie poziomu glukozy we krwi.
pomocny w zmniejszeniu przyswajania węglowodanów
regulacja poziomu cholesterolu w organizmie
właściwości witaminizujące i przeciwutleniające
przyspieszenie metabolizmu i wsparcie procesu odchudzania

Działanie

ŻURAWINA
Ma właściwości witaminizujące, odtruwające oraz regulujące ciśnienie krwi. Pozytywnie wpływa na poziom dobrego cholesterolu HDL. Przeciwutleniacze zawarte w żurawinie chronią organizm przed uszkodzeniami wywołanymi działaniem wolnych rodników. Duża zawartość antyoksydantów pozwala też utrzymać prawidłowy metabolizm cukrów. 
MORWA BIAŁA
Liście morwy białej regulują poziom glukozy we krwi poprzez zmniejszenie wchłaniania węglowodanów w jelitach oraz zwiększenie wydzielania insuliny. Hamuje to odkładanie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu morwa wspomaga również proces odchudzania. Substance zawarte w morwie białej wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu trójglicerydów i cholesterolu LDL.
 

Dawkowanie

25 ml soku z żurawiny połączyć z 25 ml soku z morwy białej. Tak przygotowaną mieszankę spożyć po śniadaniu. Drugą, taką samą porcję spożyć po kolacji. 

Dodatkowe

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć.

Opinie o Zdrowy Duet KONTROLA POZIOMU CUKRU Żurawina + Morwa Biała EkaMedica 2 x 500ml - Data ważności 23-12-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Zdrowy Duet KONTROLA POZIOMU CUKRU Żurawina + Morwa Biała EkaMedica 2 x 500ml - Data ważności 23-12-2017 kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.