zdjecie zdjecie

Solpadeine 12 tabletek USTAWA!

Producent GlaxoSmithKline
Pojemność 12 szt.
Postać Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Lek na receptę TAK

Spis treści:

Skład

- 500 mg paracetamolu, - 8 mg fosforanu kodeiny, - 30 mg kofeiny.

Wskazania

Ból ostry i przewlekły, nerwobóle, bóle głowy, także migrenowe, bóle miesiączkowe, bóle kostne, stawowe i mięśniowe różnego pochodzenia, stany gorączkowe, przeziębienia i stany grypopodobne. Lek przydatny w przypadku nadwrażliwości na salicylany (zwłaszcza astma aspirynowa) lub gdy nie można ich stosować z innych względów.

Działanie

Solpadeine działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Zawarta w leku kodeina łagodzi odruchy kaszlu dzięki oddziaływaniu na centrum oddychania w mózgu. Kodeina koi kaszel, a także działa uspokajająco, a ponadto uśmierza ból.

Dawkowanie

Doustnie. Doraźnie jednorazowo 1-2 tabletki, 3-4 razy dziennie. Nie przekraczać dawki 8  tabletek na dobę. Kuracja nie powinna trwać dłużej niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem.   Uwaga! Nie podawać dzieciom poniżej 12 roku życia.  

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Jednorazowo, maksymalnie można zamówić 2 opakowania!!!

Opinie o Solpadeine 12 tabletek USTAWA!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.