Boldovera 30 tabletek

cena
7,72 zł
Producent Aflofarm
Pojemność 30 sztuk
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 tabl. zawiera 15 mg suchego wyciągu z alony (standaryzowanego na zawartość 20% antrazwiązków w przeliczeniu na aloinę), 10 mg suchego wyciągu z ziela dymnicy (standaryzowanego na zawartość 2% alkaloidów w przeliczeniu na protopinę) oraz 1 mg boldyny.

 

Wskazania

Zaburzenia trawienia (uczucie pełności) spowodowane zmniejszonym wydzielaniem żółci. Wzdęcia.Skurcze w obrębie dróg żółciowych i przewodu pokarmowego. Pomocniczo w zaparciach.

 

 

Działanie

Dzięki skojarzonemu działaniu składników czynnych-działa rozkurczająco na mięśnie gładkie w obrębie dwunastnicy, dróg żółciowych, pobudza czynności wydzielnicze wątroby i żołądka oraz działa łagodnie przeczyszczająco.
 

Dawkowanie

Dorośli: 1-2 tabl. przed posiłkami (do 4 razy dziennie); w przewlekłym zaparciu 1-3 tabl. jednorazowo przed snem.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.Choroba wrzodowa żołądka, niedrożność i ostre stany zapalne dróg żółciowych, ciężka niewydolność wątroby,krwawienia miesiączkowe. Ciąża i okres karmienia piersią. Dzieci poniżej 13 r.ż. Ostrożnie stosować w kamicy żółciowej.

 

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Wielkość opakowania - 30 tabletek.

Preparatu nie wolno stosować dłużej niż 7-10 dni.

Opinie o Boldovera 30 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 1

Klienci, którzy kupili Boldovera 30 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.