Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Farmina
Adres


Pojemność 10szt.
Postać Czopki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Czopki glicerolowe 2 g 10 sztuk Opis

Czopki glicerolowe to środek przeczyszczający, polecany dla dzieci i dorosłych. Za działanie przeczyszczające czopków odpowiada osmotycznie czynny glicerol oraz mydło stearynowe, działające poprzez miejscowe podrażnienie jelit, co powoduje zwiększenie perystaltyki i ułatwia wypróżnienie. 

Czopki glicerolowe 2 g 10 sztuk Skład

glicerol, kwas stearynowy, bezwodny węglan sodu.

Czopki glicerolowe 2 g 10 sztuk Wskazania

zaparcia.

Czopki glicerolowe 2 g 10 sztuk Dawkowanie

doodbytniczo 1-2 czopki. Lek należy stosować doraźnie w przypadku wystąpienia zaparć. Wypróżnienie powinno nastąpić w niedługim okresie po podaniu czopka (do około 1 godziny). Jeżeli dolegliwości nie ustąpią w ciągu kilku dni należy skonsultować się z lekarzem. 

Czopki glicerolowe 2 g 10 sztuk Przeciwwskazania

nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, stany chorobowe odbytnicy. 

Czopki glicerolowe 2 g 10 sztuk Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

czopki glicerolowi są na ogół dobrze tolerowane. Możliwe jest wystąpienie podrażnienia odbytnicy.

Czopki glicerynowe 2g są przeznaczone dla dorosłych.

Czopki glicerynowe z Farminy nie wymagają przechowywania w lodówce.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

zaparcia.

Maja
Co tu dużo pisać, w naszym domu zawsze pod ręką gdyż są niezawodne w przypadku maluszków jak i dorosłych :) Czopki glicerynowe na zaparcia są najszybsze i najskuteczniejsze. Jak działają czopki glicerynowe każdy wie. Łatwa aplikacja, niska cena i prosty, od lat niezawodny skład. Polecam!

Klaudia
Czopki glicerynowe to najtańszy (cena za opakowanie to ok. 5zl) i najskuteczniejszy sposób na zaparcia. Preparat ten polecany jest zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Tak jak zaleca ulotka w przypadku problemów z wypróżnieniem należy podać doodbytniczo 1-2 czopki glicerynowe (w ciągu 1h lek powinien zacząć działać). Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.