Gripex SinuCaps 10 kapsułek

Nowa cena
cena
7,85 zł
Producent USP Zdrowie
Pojemność 10szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Opis produktu

Gripex Sinucaps to lek na bazie paracetamolu w dawce 300mg, o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, Dzięki połączeniu paracetamolu, kofeiny i fenylefryny w odpowiednich dawkach, preparat zwiększa próg bólu. 

Wskazany w razie konieczności łagodzenia objawów występujących w czasie przeziębienia, podczas grypy oraz stanów grypopodobnych. Pomaga w stanach gorączki, dreszczy, bólu gardła i głowy, w przypadku bólu mięśni, kości i stawów, obrzęku nosa i zatok przynosowych, kataru, kichania oraz ogólnego uczucia rozbicia). 

Składniki preparatu niemal całkowicie wchłaniają się z przewodu pokarmowego, przedostają się również do mleka matki. Nadmiar leku wydalana jest z moczem. 


Skład

2 tabletki: Paracetamol 300 mg,kofeina 25 mg, chlorowodorek fenylefryny 5 mg, substancje pomocnicze.

Wskazania

Łagodzenie objawów występujących podczas przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych, takich jak: - gorączka, dreszcze,  - bóle głowy,  - bóle gardła,  - bóle mięśniowe,  - bóle kostno-stawowe,  - obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych,  - katar,  - kichanie,  - uczucie ogólnego rozbicia.

Działanie

Gripex SinuCaps to połączenie paracetamolu, który ma działanie przeciwbólowe wraz z kofeiną, czyli substancją która wywiera działanie pobudzające na ośrodkowy układ nerwowy, co prowadzi do zmniejszenia poczucia zmęczenia i poprawy samopoczucia. Dodana kofeina zwiększa skuteczność przeciwbólowego paracetamolu oraz przyspiesza początek jego działania. kolejny ze składników zmniejsza przekrwienie oraz obrzęk błony śluzowej nosa, przez co nos jest udrożniony a oddychanie ułatwione.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 2 kapsułki co 4-6 godz. (maksymalnie 12 kapsułek w ciągu doby). Leku nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Gripex SinuCaps 10 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Gripex SinuCaps 10 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.