Gripex SinuCaps 10 kapsułek

cena
7,85 zł
Producent USP Zdrowie
Pojemność 10szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

2 tabletki: Paracetamol 300 mg,kofeina 25 mg, chlorowodorek fenylefryny 5 mg, substancje pomocnicze.

Wskazania

Łagodzenie objawów występujących podczas przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych, takich jak: - gorączka, dreszcze,  - bóle głowy,  - bóle gardła,  - bóle mięśniowe,  - bóle kostno-stawowe,  - obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych,  - katar,  - kichanie,  - uczucie ogólnego rozbicia.

Działanie

Gripex SinuCaps to połączenie paracetamolu, który ma działanie przeciwbólowe wraz z kofeiną, czyli substancją która wywiera działanie pobudzające na ośrodkowy układ nerwowy, co prowadzi do zmniejszenia poczucia zmęczenia i poprawy samopoczucia. Dodana kofeina zwiększa skuteczność przeciwbólowego paracetamolu oraz przyspiesza początek jego działania. kolejny ze składników zmniejsza przekrwienie oraz obrzęk błony śluzowej nosa, przez co nos jest udrożniony a oddychanie ułatwione.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 2 kapsułki co 4-6 godz. (maksymalnie 12 kapsułek w ciągu doby). Leku nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Gripex SinuCaps 10 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Gripex SinuCaps 10 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.