zdjecie zdjecie

AvetPharma After 10 tabletek powlekanych

Producent Avet Pharma
Pojemność 10szt.
Postać Tabletki powlekane
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Opis produktu

AFTER suplement diety został opracowany z myślą o osobach dorosłych, które chcą uzupełniać dietę w składniki łagodzące dyskomfort powstający po spożyciu alkoholu. AFTER suplement diety zawiera połączenie:
- wyciągu z opuncji,
- magnezu w formie dobrze przyswajalnego mleczanu magnezu,
- glukozy, będącej formą cukru najłatwiej przyswajalną przez organizm,
- witaminy C oraz wspomagającej wchłanianie magnezu witaminy B
Skład

mleczan magnezu, substancja wypełniająca - celuloza mikrostatyczna, kwas L-askorbinowy - witamina C, glukoza, substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z opuncji (Opuntia Mill.) DER 10:1, substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, emulgator - lecytyna rzepakowa, substancja wiążącca - sorbitol, barwnik - dwutlenek tytanu, chlorowodorek pirydoksyny - witamina B6.

Składnik

Zawartość w 1 tabletce

%

ZDS*

Zawartość w 10 tabletkach

% ZDS*

Magnez

37,5 mg

10%

375 mg

100%

Glukoza

100 mgWitamina C

100 mg

125%

1000 mg

1250%

Ekstrakt z opuncji (Opuntia Mill.)

10 mg


100 mg


Witamina B6

3,34 mg

24,00%

3,40 mg

240,00%

* ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie

Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki łagodzące dyskomfort po spożyciu alkoholu.

Działanie

Wyciąg z opuncji (Opuntia Mill.) zapobiega powstawaniu kaca.

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.

Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Dawkowanie

Na imprezie 2 tabletki. Po imprezie do 7-miu tabletek.  Rano – zależnie od potrzeby zażyj kolejne tabletki i popij wodą. Najlepiej dużą ilością wody najlepiej mineralnej.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli do 10 tabletek na dobę, zażywać w trakcie (2 do 3 tabletek) lub po spożyciu napojów alkoholowych (do 7 tabletek). Maksymalnie 10 tabletek dziennie. Tabletki należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opinie o AvetPharma After 10 tabletek powlekanych

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.